Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem kiábrándító bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kiábrándító bunkó és visszataszító ha a pasi pukizik mellettem?

Figyelt kérdés

Kiábrándító tud lenni. Nektek nem?

Szerintem nem kellene ezt csinálnia előttem.

Ez is egyfajta tisztelet a másik felé.

Én látom rosszul?


2022. jan. 1. 10:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Fingjál te is
2022. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az lenne kiábrándító, ha a párom nem tudna annyira ellazulni a kapcsolatunkban, hogy az alapvető ember/biológiai dolgait félne megélni mellettem/körülöttem.


Ez a kijárok fingani az ajtó elé dolog olyasmi, amit az csinál, aki még nem bízik a másikban és a kapcsolatukban. Nem kell szándékosan undorítónak lenni, de nekem inkább imponál, ha a másik mer mellettem önmaga lenni. Ennek az is a része, hogy az otthonunkat otthonának érzi és mer benne úgy élni, mint a sajátjában. Ennek része a szellentés.


Nő létemre nem szívesen tartózkodnék sokat egy olyan helyen, egy olyan ember mellett, aki mellett tartósan feszélyezve érzem magam... És szeretnék elég jó lenni ahhoz, hogy a párom haza érkezzen, mikor hozzám érkezik, ne pedig egy irodába/rendelőbe/étterembe, ahol nem szoktuk kiengedni az ilyen kellemetlen dolgokat, és ahonnan alig várja, hogy hazaérjen.

2022. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Engem is zavar.

Az otthon érzem magam, önmagam lehetek, meg a közönséges, gusztustalan vagyok, nem ugyanaz.

2022. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
17%
Ah igen, jó kis neurotikus ringyók anális fixációkkal. Azért nem szeretem a női társaságot nőként sem, mert olyan dolgokért szégyenítenek meg, amikre nem is gondolnék.
2022. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is undorító. A legundorítóbb amikor a pasik egy szimpla fingást már színházi előadássá fejlesztenek, és az a céljuk, hogy minél hangosabban, minél közelebb a barátnőhőz eresszék el, majd egy 5 éves szintjén röhögnek a megalázott nőn.
2022. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az a kiábrándító, hogy nem hagytok élni másokat magatok körül, aztán csodálkoztok, ha inkább nem is mondanak nektek semmit, csak ne kelljen azt az undok, fintorgó pofát látni.
2022. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit túl van misztifikálva ez a dolog szerintem.

A szellentés is ugyanolyan emberi dolog mint a levegővétel. Nincs jó hangja, sokszor kellemetlen szagú de emberi. Ez is te vagy meg a masik meg mindenki.


Engem egy komoly kapcsolatban zavarna, ha úgy lenne kezelve mint egy nemlétező tabu dolog. Ha valaki el akarja engedni magát egy kapcsolatban ilyen téren, tegye.


Nálunk gyerekkoromban otthon tök normális volt hogy az ember kiengdte amikor kellett. Nem szándékosan a másik orra alá, de nem mondták hogy lanyom takarodj át másik szobába fingani.


Aztán én ilyen téren kissé szemérmesebb lettem, nem szívesen teszem mások előtt, de csak mert úgy érzem komfortosnak. De egy komoly párkapcsolatban ha a masiknak nem okoz gondot, én se problémáznék.

Plusz van egy bátyám akivek együtt nőttünk fel, szóval én elég edzett vagyok ilyen téren:D

2022. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Halál minden fingóra!!!! Rohadt férfiak!!!
2022. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem arról van szó, hogy ne fingjon, hisz ez természetes dolog. Arról van szó, hogy lehet ezt kulturáltan is intézni, de ehelyett a pasik többsége még rá is játszik és megalázóan kb a másik orra alá fingik és jót röhög.
2022. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
"Kedvencem" amikor a konyhában áll neki rotyogtatni.
2022. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!