Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem visszataszító ha egy lány közönségesen beszél a szexről, ha sokat káromkodik meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Számomra eléggé az. Kiábrándító.


Egy lány szájából a káromkodás sem szép, de mondjuk olyan ember nincs aki legalább néha nem szokott.

De egy ponton túl már eléggé kiábrándító.


De főleg ha a szexről közönségesen beszél, mintha kocsmában lennénk.



Én férfi létemre a barátnőmmel vagy előtte sem beszélek soha így. Nem XIX. századi stílusban vagy latin szappanoperát játszva, de akkor sem d*gás meg hasonlók.


Ti mit gondoltok erről?

Fiúk, lányok vegyesen.



2013. márc. 23. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
általában az ember nagy ívben lesz@rja az ehez hasonló képződményeket:)
2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt, hogy ha a barátaimmal vagyok, főleg ha nincsenek lányok, akkor én sem ilyen vagyok, mehet a más stílus is.
2013. márc. 23. 23:13
 3/27 A kérdező kommentje:
És amúgy konzervatívnak sem szoktak nevezni, csak egyszerűen ebben ez a véleményem.
2013. márc. 23. 23:14
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

szerintem is: egyáltalán nem nőies, ha egy lány káromkodik, vagy így beszél, tényleg taszító.

F

2013. márc. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek veled. persze tudni kell beszélni a szexről és minden ilyen kényes témáról, de nem kocsma stílusban. káromkodni én is szoktam, de nem "csak úgy", inkább akkor, ha pl. megijedek, vmi rossz hírt tudok meg stb. sztem ez mindenkinél tök normális. de ha vkinek minden 2. szava káromkodás, na attól én a falra mászok.

L

2013. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
az ilyenek csak nőneműek, de nem NŐK
2013. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
De, számomra is nagyon kiábránditó.
2013. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagyok és volt egy ilyen barátnőm, de nem sokáig. Egy idő után csak a fa.szokról tudott beszélni, meg hogy így a dugá.s meg úgy... Nekem ez kiábrándító és óriási csalódottság volt. Azóta sem álltam vele szóba. Persze csodálkozik hogy csak tini fiúknak kell egy menetre, és senki sem kíváncsi rá. Én 24, ő 27
2013. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egy osztálytársam eddig szinte a 2 év alatt nem is beszélgettünk, majd egyszer fel voltunk mentve mindketten tesin és előjött a szex téma valahogy és elkezdte ecsetelni nekem, hogy milyen f@szt szeret, meg mit szeret csinálni, mit szokott a barátjával csinálni stb. Hát nem is visszataszító volt, hanem döbbenetes. Egy szerény lánynak gondoltam eddig erre... :D Nem nagyon zavart, hogy ezeket elmondta, de nekem ilyen barátnő nem kéne.
2013. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

juj milyen kis mimózalelkűek vagytok -.-'

Szerintem a nőknek is ugyanannyi joguk van káromkodni és nem virágnyelven beszélni a szexről mint a pasiknak! És nagyon szomorú vagyok, hogy még a nők sem állnak ki emellett, hanem hagyják magukra belekényszeríteni a "helyes női magatartás"-ba ..ugye kedves 6-os és 8-as...

Amugy meg mégis hogyan kéne beszélni a szexről, ha még azt sem mondhatom hogy dug.s? Akkor mit kéne mondanom? Csak azt a szót használthatom, hogy "szex"? Mert, hogy van olyan "eggyütlét" ami egyszerűen NEM nevezhető "szeretkezésnek", se "szerelmeskedésnek" hanem az tényleg "b.szás" vagy "d.gás". Ha a pasiknak szabad, akkor nekünk miért is nem??? 21L

2013. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!