Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleinte még azt mondta, velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleinte még azt mondta, velem tervez, el is venne, ma meg olyanokat, ne görcsöljünk rá a holnapra, együtt vagyunk ki tudja meddig, ezt éljük meg és ne rontsuk el görcsökkel.miert változik?

Figyelt kérdés

Mindez abbol jött, hogy eleinte minden tökéletes köd volt, kezdődtek aztán a gondok, igy en azt láttam lehet nem jo ez a kaoxsolat vagy nem jóval vagyok.

Bizonyitasi kényszere lett hogy de szeret el is venne majd.


Azóta volt még pár veszekedés is. Igy kezd az állandósulni bennem hogy ebbol szakítás lesz, nem tudunk egymással kijönni, romlik az egész.


Párom azt mondta próbáljuk ugy csinálni mint az elején, érezni azt a boldogságot, ködöt, ne azon kattogjunk hogy holnap mi lesz.

Egyutt vagyunk határozatlan ideig es kesz. Ne kattogjunk ezen.



Szoval szakitsak? Mert a jövőben már nem tervez velem?

Vagy ezt valaki érti?


2022. jan. 3. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi ideje vagytok együtt? Mit jelent az elején?
2022. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pár hónapjaegyütt. De már annyi sztori lement mint másoknál 1 év alatt. Plusz ismertük is egymást gyerekkorbol.

Félig együtt élünk jelenleg.

Es mar attol is tartok, ha megszokom hogy naponta alszik velem, utána kinlodok amikor majd nem fog már többé.


Azaz már gerjednek bennem ezek a félelmek ha vége lesz (kőkemény viharos veszekedeseink is vannak), mennyit fogok bőgni.

2022. jan. 3. 17:36
 3/9 A kérdező kommentje:

Az elején még semmi ilyen nem volt bennem. Önfeledten voltam vele boldog.

Mert az elején nem is veszekedtünk pl. Illetve nem sérelmeztem még semmit. nem voltam ugy bizonytalan bennünk, mint amilyen ma vagyok.


Azt szeretné ő most visszahozni, kerüli a konfliktusokat is, hogy ujra önfeledt tudjak lenni. Es azt a nőt szerette meg amugyis, aki akkor voltam.

2022. jan. 3. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van, a ráparázás nagyon elrontja a dolgokat. Emellett akkor érdemes szakítani, ha azt érzed a viselkedéséből, hogy nem vesz komolyan.
2022. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Minél jobban tartok annál inkább nem vesz komolyan.

Ez ilyen öngerjesztő folyamat.

2022. jan. 3. 18:07
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha azert mondta azt hogy ne foglalkozzunk a holnappal.

Azaz ő lesz.rja ha holnap szakitunk is..


Es igy legyek önfeledt? Vagy hogy?

2022. jan. 3. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:

A párkapcsolatok első egy éve bőven arról szól, hogy nem foglalkozok a holnappal, meglátom, hogy hogyan alakul.


Ha meg az a legnagyobb problémád, hogy utána rossz lesz visszaszokni egyedül aludni, akkor szerintem engedd el ezt a görcsölést. Ha úgy alakul, akkor vissza fogsz szokni. Néha kell kockázatot vállalni, hogy eljuss valahova.


Tudom, hogy miről beszélek, mert én sem hittem el, hogy a férjem velem akar összejönni. Adtam neki egy évet mire erre rájön és gondoltam, hogy utána döntök, addig meg a barátságunknak már úgyis mindegy alapon összejöttem vele és élveztem, hogy együtt vagyunk. Most talán 9 éve vagyunk együtt.


Ismeritek egymást gyerekkorotok óta, a srác kb. tudta milyen vagy, csak ahelyett kapott egy hisztis perszónát, akin meglepődött, de még így is szeret. Amikor elkezdesz ebben kételkedni, akkor ne a negatív gondolatokat pörgesd a fejedben, hanem a pozitívakat. Esetleg kérdezz rá, hogy szeret-e, öleld meg, kérj tőle ajándékot, kérd meg, hogy bókoljon vagy passz, ami illik a szeretetnyelvedhez.

2022. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utálom magam hogy görcsölök es negativ lettem.

Azaz mellette önutálat alakul ki bennem.

Azaz ő ilyen hatással van rám.


Nem vagyok biztos abban hogy én generálok egyedul.


Nem ártana ezt tudnom.


Persze mondja hogy szeret, meg figyelmes meg minden megvan.


Csak épp nem "halna bele" ha szakitanánk, az is biztos.

Na ez is elijeszt egy kicsit.

2022. jan. 3. 19:34
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 De a kérdés, hogy te miért gondolod, hogy belehalnál, ha szakítanátok?


Feltehetőleg erős, egészséges, fiatal felnőtt vagy. Ha nem illetek össze, akkor az a természetes, hogy tovább lépsz. Most sem érzed jól magad. Ez jobb, mint mikor szingli voltál?

2022. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!