Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségek, mit éreznétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, mit éreznétek ha a férjetek egy nagyon csinos masszőr nőhöz járna masszázsra? 100% hogy nincs szex. Mennyire tartjátok jogosnak az ilyesmit "megtiltani"?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A férjem egy nagyon csinos (szerintem dögös) csajhoz jár masszíroztatni. Nem érdekel a masszőr személye, csak a tudása.

Nem tartanám jogosnak megtiltani neki, csak azért mert a masszőr jól néz ki.

2022. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

#1 Korrekt.


Masszazson amugy sincs szex, csak happy finish :)

2022. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tiltanám. Annál azért több önbecsülésem van, hogy ilyesmire féltékenykedjek.
2022. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a külseje miatt jár pont hozzá, akkor nem zavarna.
2022. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Ferfi miert jar NOI masszorhoz?

(Egy ferfi masszor felesege)

2022. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#1!

Miért nem jár máshová massziroztatni? Egy idő után be fog próbálkozni a párod a dögös csajnál akkor is ezt fogod írni? Vagy nektek minden mindegy már!

2022. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6-os


Miért járna máshoz? Ez a masszőr végre rendbe tudta hozni a hátát, így nem kell fájdalommal élnie.

Ha valakiben felmerül, hogy a férje/barátja félrelép, mert egy csinos nőhöz jár masszíroztatni, ott a kapcsolattal és/vagy a nő önbizalmával/önértékelésével van probléma.

Ezen a platformon az a jellemző, hogy minden férfi egy moc.skos ösztönlény és minden nő k.rva. A "való életben" ez közel sem igaz.

2022. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7!

Honnan veszed hogy minden férfi ösztönylény? Voltál már mindegyikkel?

Másrészt ha helyre hozta a derekát, gerincét akkor miért jár még mindig hozzá? 😂😂 Ja, hogy ne ujjuljon ki újból? Értem.

Ha újból ki jön a betegsége akkor valamit nem jól csinált a masszőz!

Vagy műttese meg magát.

Te járnál neked tetsző masszorhoz akkor biztos azért hogy ne ujjuljon ki😂😂😂😂

2022. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
#8 masszorhoz jarni havonta 1x erdemes, ha nem sportol valaki, azert, ha igen, akkor meg azert. Pl kisgyerekes, allandoan cipekedo, hajolgato anyuka hatfajasat egy masszor nem tudja EGY ELETRE megszuntetni, nem is ertem ezt hogy gondoltad
2022. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyi férfi jár hozzá? Miből gondolod, hogy a masszőr hölgy minden pasival lefekszik, aki megdöntené? Honnét tudod,hogy a férjed is annyira csinosnak találja( vagy más) , mint ahogy Te gondolod? Te nem érzed magad annyira csinosnak?


Én nem tudnék ilyennek foglalkozni, egyáltalán féltékenynek lenne, amíg valaki nyomos okot nem ad rá. Vagyok én elég csinos és jó :). Mi mondjuk férfihoz járunk 3- 4 hetente, én kezdtem előbb hozzá járni, nekem több a problémám, néha sűrűbben is megyek. Nem is mindig együtt megyünk ahogy idő engedi. A férjem soha nem féltékenykedett.

2022. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!