Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy lenne jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. De nagyon bonyolult a helyzet és egyre rosszabb. Csodásan indult,sosem volt ilyen kapcsolata még egyikünknek sem.

De mostanra ellaposodtunk. Unalmas a szex,unalmas egymás társaságában. Szinte nem is beszélünk másról csak a munkáról.Közös a munkaterületünk,de más helyen dolgozunk. De ezen kívül semmi egyéb témánk. Próbáltam már minden félére rávenni,a kreatív dolgoktól a társasjátékig (rendes társas,de ps4 is),a kirándulástól az autókon át a lövészetig,mindent. Iszogattunk most szilveszterkor(kb először mióta együtt vagyunk) és hót unalmas volt az is. Próbáltam már társaságba vinni,de nem bírja az embereket. Nem érdekli a jövőnk,nem érdekli hogy hol lakunk, milyen környezetben. Nem figyel rám sem,3 napja hajszínt változtattam (szőkésbarna volt a hajam vége,most lila) észre sem vette. Bezzeg a kollégáim másnap azonnal. A születésnapomra egy üveg nutellát kaptam😅 Én bezzeg egy JBL hangszórót vettem neki.Sosem költött még rám 3000Ft-nál többet. Nem is a pénz a lényeg,nem kell hogy elhalmozzon,csak néha valami apróság jól esne. Én azt sem tudtam hogy járjak tavaly is a kedvében,a szülinapján,valentin napon,évfordulón,karácsonykor. A karácsony végül nulla ajándékban lett megállapítva,mert én nem találtam neki semmit(cipőket,melegítőket szereti),Ő meg arra hivatkozott hogy én mindent megvettem magamnak amit én akartam így Ő nem tud mit venni. Pedig sem a kézi habverőt,sem a 3500Ft-os nagyítós tükröt nem vettem meg amit szerettem volna. Az évfordulónk is egy vicc volt. Előbb megjött az ajándéka 2 héttel és nem bírtam ki hogy ne adjam oda azonnal.A vágyott melegítő szettet kapta 35ezerért. Én az évfordulónk napján kaptam egy szál, vágott , kék rózsát.Utálom a vágott virágot,utálom a kék dolgokat. De nem baj,minek is megjegyezni😅Semmi nem érdekli sajnos. Csak van. Vagyunk. Ő 41 én 29 éves vagyok.

Nagyon sokat veszekedtünk de már kedvem sincs szólni ha zavar valami. Anno még eljegyzést emlegetett,meg gyerekeket, most meg ilyen minden mindegy alapon van. De eljegyezni sosem fog, mert ahogy mondta egyszer mikor feljött a téma: "Te mondtad hogy az nagyon drága". Komolyan. Ez a "kifogás".Bár nem erőszakolom rá egyáltalán. Eddig kb 3x jött föl a téma összesen.

Szóval elgondolkoztam hogy szakítanunk kellene. Minden veszekedés ebbe torkollik,hogy akkor hagyjuk egymást. De itt jön a probléma. Egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle. Bármennyire is unom,meg néha már az ásítása/nyújtózkodása is irritál. De egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ne lássam megöregedni,vagy hogy ne tudjak róla. Mert nagyon értékes ember,csak iszonyú unalmas állóvíz. Barátság nála kizárva. Nincsenek is barátai amúgy sem.

Sosem volt ilyen gondom a férfiakkal.Akivel ilyen szinten nem passzoltunk össze azzal vége volt. Kb azonnal. De vele nem megy. Viszont dolgozni sem hajlandó a kapcsolaton. Szerintem azt hiszi hogy ez majd magától megoldódik.

Szeretnék élni,világot látni,megtapasztalni dolgokat,élményeket szerezni. De Őt nem érdekli. Ő el van a szürke hétköznapokkal. Vagy ha nem is jó így neki,nem képes nekiállni és változtatni a dolgokon.

Mi a megoldás? Adjatok tanácsot kérlek!


2022. jan. 7. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

fúú hát akiről már ilyen hosszú sztorit tudsz írni az rég rossz...


Majd amikor a megfelelő társadat megtalálod, ott lesz ennyi kérdés, nem lesz bizonytalanság, nem lesz panaszkodás.

És minden apró vagy hatalmas probléma ami felmerül benned azt legelőször vele fogod megbeszélni legelőször neki fogod elmondani.


És nem lesz szükséged barátok család egyéb emberek véleményére.

2022. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem passzoltok ossze sajnos. Elmult a szerelem, kijottek a kulonbsegek.


Ha jobban hasonlitanatok, nem lenne ennyire feltuno, a szerelem ugyis elmulik, mindenhol. Csak vannak, akik annyira egyek, hogy naluk ez a kapocs orok eletre szol. Ez rohadt ritka. Sztem tovabb kene allnod, mert mellette semmi masra sem szamithatsz, az unalmon kivul.

2022. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mivel mi nem vagyunk a te helyedben, sokkal objektívebben látjuk a helyzetet, habár nem vagyunk minden információ tudatában.

Én ezt a pasit már a kék rózsánál elengedtem volna.

Értékes nőket pedig értékelni kell, és nem mellesleg figyelni rájuk.

Ezen kívül biztosan a megszokás ördöge is közrejátszik abban, hogy nem tudod elengedni. Nem biztos, hogy ő a legjobb pár a számodra.

Bárhogyan is döntesz, legyél tudatos, és legfőképpen: kommunikáld felé a gondjaidat.

Mondd ki hangosan, miket találsz problémának. Ha ezután sem változtat, nem érdemes rá több időt pazarolni.

2022. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már milliószor próbáltam vele beszélni ezekről. Vagy leráz gyorsan,vagy felidegesíti magát és dafke nem csinál semmit,vagy 3napig tart a csoda és utána minden a régi.
2022. jan. 7. 17:07
 5/15 A kérdező kommentje:

Hiába próbálom rávenni,rávezetni a dolgokra. Az unalmasságáért,a ki nem mozdulásért már tavaly majdnem szétmentünk, mire elvitt Balcsira 2 napra a húga nyaralójába ahol persze ők is ott voltak végig. Nem baj legalább kimozdultunk. De itthon minden nap ugyan olyan. Jó lenne legalább röhögni jókat. De semmi sem változik. Reggel felkelünk,megisszuk a kávét,elindulunk dolgozni elmondjuk ugyan azokat a mondatokat (szeretlek,vigyazz magadra) majd dolgozni megyunk. Munka közben panaszkodunk ha van miert,vagy epp megtargyaljuk hogy

ki hogy all a munkával. Ezen kívül csak f*szom matricákat küldözgetünk messengeren 20 percenként mint a tinik (ezt is jeleztem mar neki hogy iszonyuan unom) egyfajta jelzeskeppen hogy "meg itt vagyok,elek,gondolok rad". Neha megint benyogjuk a munka temat,en beszelek egy csomo minden masrol amire ket fele valasz van. A negativ: "Hat az k*rva jo/nagyon f*sza Babocam" a pozitiv: "Jol van Babocam". Neha sikerul 3 mondatot valtanunk ezeken kivul is,de kb ennyi. Szolok ha indulok haza,elmondja hogy vigyazzak magamra,majd tovabb "beszelunk" a semmirol. Az aktualis szarsagrol hogy "Még várom a buszt",vagy hogy Ő most épp evett. Haza érek és estig hallgathatom a 2 mondatos munka panaszait,szinten messengeren keresztul,meg estefele mar bekerul a kepbe az ugy jonne haza mert mar unja, "vege lehetne a napnak,mennek mar haza". Majd haza jon,beszelunk a munkarol(mi masrol???😅) esetleg eszünk,fürdünk,fekszünk ezek között meg a k*rva telefont nyomkodjuk vagy az unalmas sorozat epp kovetkezo reszet kapcsolom hogy ne a foldet bamuljuk kussban mig el nem alszunk... Es indul a reggel ugyan igy.

2022. jan. 7. 17:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy semmi jót nem írsz róla vagy olyat ami jó lenne vele.

Valahogy rá kellene ébreszteni, hogy ennek szakítás lesz a vége.

2022. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb egy honapja annyira összevesztünk hogy azt mondtam hogy na most lesz vege. Pontot teszunk a vegere. Osszecsomagoltam a cuccait a szeme elott es kipakoltam a lakas ele. Ugy is lenne hova mennie. Nem utcara teszem.Vegul az anyja gyozott meg hogy hagyjam maradni,keresnek neki alberletet es eltunik. Nem tunt. Teltek a napok elmult a haragom, O meg azt hitte hogy minden rendbe. De csak toljuk magunk elott a sok problemat.
2022. jan. 7. 17:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Az elejen rengeteget beszelgettunk, mindent megosztottunk kb egymassal. Hajnalig szeretkeztunk,orultunk egymasnak mindig. Hianyoztunk egymasnak. Most semmi. Az elejen mindig kaptam aprosagot tole,kulcstartot,tollat,csokit,aranyos uzeneteket,rovid verseket,valamit. Már ebbol sincs semmi. Ezt mar mondtam is neki, szepen es csunyan is,de nem vette a lapot.:(
2022. jan. 7. 17:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg 40 évesen se tanulna meg értékelni ami van.

Mqjd rájön.

2022. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz ennyit beszélni???


Felesleges, győzködöd magadat, győzködsz másokat...


basszus :D


hagyd már el ezt a kretént

2022. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!