Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon boldogtalan párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon boldogtalan párkapcsolatban élek. De valami mégis "hozzá láncol". Mit tegyek hogy jobb legyen, vagy hogy le tudjam zárni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,1,5 éve együtt is élünk.A szex az alkalomról alkalomra egyre pocsékabb.Nem is tudom mikor csókolóztunk utoljára.Mindig elhúzom a fejem sajnos,mert ledugja az egész felsötéstét majdnem,és zavar.Ezerszer elmondtam neki,de akkor se változtat rajta.A víz leszokott verni a "kanos" üzeneteitöl.Borzasztóan unalmasak vele az együttlétek.Utóbbi idöben nem is nagyon beszélünk egymással,mert "bezárult" elöttem.Régebben nyiltan beszéltünk mindenröl.De mióta kiakadtam rá hogy beteg dolog az hogy ö férfi létére velem d*gatja seggbe magát,azóta nem osztja meg velem a gondolatait,gondjait,örömeit.Azon kívül mindig mindent a "szájába kell rágni" hogy mit hogyan csináljon.Pl hogy mielött a szemetet leviszi,nézzen körül hogy ne kelljen többször fordulnia,meg ilyenek.Meg ö olyan hogy ö inkább szenved,minthogy akármit is tegyen a saját érdekében.Nemrég az is kiderült hogy meddö,és nem lehet neki gyereke.Azóta teljesen meg van hülyülve.èn már lemondtam a gyerektémáról,de ö még mindig azon "lovagol".Minden havibajom elött már tördeli szinte az újjait,hogy na megjön-e.Múltkor már nagyon mérges voltam,és azt mondtam neki hogy "ugyan mitöl lennék terhes,hiszen nem k*féltem félre.(ez nem volt szép,tudom).Bocsi ha hosszú lett.

Privát levelekre senkinek nem válaszolok,úgyhogy megkérek mindenkit,hogy itt tegye fel kérdését,vagy itt adjon tanácsot. 25/N



2013. jan. 23. 11:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell belemenni szex terén olyasmibe, amit nem akarsz, mert az visszaüt a kapcsolatban. Ez már nem kapcsolat.
2013. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Hagyd ott még időbe. Ne húzd! ugyan így éreztem és évekig húztam még. Hirtelen kigondolod és elbúcsúzol és ennyi.

Irnék privit is, de akkor nem teszem. Hidd el, jobb előbb mint később.

2013. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő szeretne gyereket és mivel te nem tudsz sajnos kihordani neki, ez tett be a kapcsolatban? Minden olyan pasit letör egy ilyen tipusu kudarc, aki szeretne gyereket. Próbáld meg vele megbeszélni és nem agressziven hanem megértöen. Őt nagyon zavarhatja az ilyenfajta tehetetlensége.
2013. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
Hát az irományod alapján, te is elég sötétnek tűnsz:)
2013. jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Általában ilyesmit azok szoktak írni akik bátorítást vagy megerősítést várnak. Szerintem lehetnél picit céltudatosabb, határozottabb akkor könnyebben menne.


Ha ennyire nem jó vele, akkor mégis miért nem mondod meg neki, hogy vége van, és kész? Miért pocsékolod az idődet?

2013. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Szerintem, mindkettötök idejet vesztegeted, ha ezt a kapcsolatot fenntartjatok.

Lehet ö is hasonloan boldogtalan.

Ugy latom, nagyobb esely van mar arra, hogy massal talaljatok meg a boldogsagot, mint együtt.

2013. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
# 3/5 én makk egészséges vagyok,voltunk mindketten vizsgálaton.Sajnos ö az aki nem tud babát csinálni :(
2013. jan. 23. 11:24
 8/36 anonim ***** válasza:

1-ik probléma valóban lehet az h nem lehet gyereke.


De! előtte is voltak problémák elég sok, mielőtt még ez kiderült volna, szóval nem csak amiatt ilyen h nem lehet gyereke.

A kapcsolat már előtte romlásnak indult, ez még rátett egy jókora lapáttal.

2013. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy nem tudok vele egyszerüen szakítani.Már 2x "szétmentünk" kb 2-3 órára,utána meg mindig visszasírta magát
2013. jan. 23. 11:26
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Minek ide baba, amikor olyan undorral beszélsz erről a pasasról, mondom ez nőként.
2013. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!