Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ezt érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezt érzem a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és az utóbbi pár hónapban már sokkal több időt tudtunk együtt tölteni. Ez nagyon jó volt, de ez idő alatt mintha valami megváltozott volna: egyre többször beszéltünk el egymás mellett, többet vitáztunk, és egyre több hibáját kezdtem el látni. És sokszor én értettem őt félre, ami miatt megbántottam, és nekem is borzastóan esett. Ami viszont még furább, hogy nem nem veszi észre, hogy többet vitázunk/beszélünk félre. Bármi probléma is van, vagy bármi komolyabbról is beszélgetni akarok vele, mindent elintéz azzal, hogy lesz ez jobb is, és ezzel szőnyeg alá van seperve minden. És mindent így kezel, bármi rossz történik, próbál róla nem tudomást szerezni, ami nekem meg elég nyomasztó néha. Illetve részemről ami még probléma, hogy nagyon eltérő a gondolkodásmódunk. Ami alapvetően ugye nem lenne probléma, de ebből rengeteg gond adódott a részünkről, hogy másképp képzeltünk el dolgokat, és nagyon nem volt egyetértés.


Mostanában kezdtem el gondolkodni azon, hogy megéri-e ezt a kapcsolatot fentartani. Mert mikor együtt vagyunk, akkor nagyon jó, de mindig van valami ugyanannyira rossz is kb. vagy még több, ami frusztrálóan elhomályosítja szép dolgokat. Ráadásul én tervezek most munkát váltani egy jobb helyre, ami miatt valószínűleg megint alig tudunk majd találkozni.

Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem, hogy a szerelmem kezd meggyengülni iránta, de annyi közös emlékünk van együtt, hogy nagyon megszerettem mint embert, és kötődök is hozzá. Így egyrészt ha belegondolok, hogy el kell engedjem, megszakadna szívem, másrészt viszont nem tudom mennyi értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél érzései már nem az igaziak.



2022. jan. 10. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném. A leírtak alapján egyáltalán nem illetek össze.
2022. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval sokszor megbántottad és ez neked borzasztóan esett. Nyilván rájött hogy nincs értelme vitázni veled, ha még ezek után is magadat állítod be áldozatnak. Nyilván a kapcsolatból is úgy próbálsz majd kiszállni, hogy még ő legyen a hibás. Ismerem a fajtádat, lerí az írásodból hogy önző vagy és a saját érzéseiddel foglalkozol csak. A legtöbb amit tehetsz hogy korrekten otthagyod.
2022. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Nem tudom miről beszélsz, mintha nem is az én kérdésemre válaszoltál volna. Nem bántottam meg sokszor, ami volt is, az is megint abból indult ki, hogy máshogy értelmeztük a dolgokat. Egyáltalán nem állítom be magam áldozatnak, nem tudom ezt honnan szedted. És őt se hibáztatom semmiért. Sőt, magamat hibáztatom elég sok dolog miatt ebben a kapcsolatban, és ezekkel a hibákkal tisztában is vagyok. Csupán leírtam, hogy én mit érzek, és hogyan látom a dolgokat az ÉN szemszögemből. Ez már önzőségnek számít?


És nem, egyáltalán nem ismered a fajtám, legyél szíves és ne vádaskodj így látatlanba. Sajnálom, ha téged kihasznált egy srác, de én totál nem olyan vagyok, mint amilyennek leírsz...

2022. jan. 10. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"És sokszor én értettem őt félre, ami miatt megbántottam"


"Nem bántottam meg sokszor"

2022. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elmúlik a rózsaszín köd, visszatér a 2 ember a normális életbe, ilyenkor derül kik illenek össze, személyiségben, értékrendben, szexuálisan is
2022. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!