Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jól érzem érzem magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jól érzem érzem magam a kapcsolatomban, de félek ha kilépek belőle akkor egyedül maradok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig nekem kell igazodnom hozzá hogy akkor találkozzunk amikor ő akar. Teljesen elhanyagol, van úgy hogy napokig nem is érdeklődik utánam.
2014. máj. 29. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A félelem mindig rossz tanácsadó ahogy szokták mondani. Mond el neki mindezt amit itt leírtál. Lehet hogy észbe kap és korrigálja magát, ha nem akkor meg tovább kell állni. Még mindig jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.
2014. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Bence_ ***** válasza:
Rakd rendbe magad. Rendezt a kapcsolat függőséged.
2014. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Költőnő? ***** válasza:
Szereted még ? Ha nem; ennyi. Hidd el h jobb egyedül lenni, mint egy rossz kapcsolatban. Abban is egyedül vagy, csak az épp társas magány.
2014. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de azt mondja hogy nem akarja hogy egymásra unjunk, vagy mindig hárít, ha telefonon mondom mindig azt mondja hogy most mennie kell. Volt úgy hogy ráírtam de vissza se írt facebookon.
2014. máj. 29. 08:44
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha vele maradsz, akkor csak továbbra is boldogtalanságot okozol magadnak - és talán másoknak is.


Ha kilépsz ebből a kapcsolatból, akkor meg ott lesz a lehetőség, hogy valami jobb jöjjön tisztán.


Miért félsz, hogy nem találsz valakit, aki jó hozzád? Szerinted nem érdemled meg? Hány évesek vagytok?

2014. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:

Hát ezt személyesen kell, élőszóban.

Ha nincs reakció, akkor lapát.

2014. máj. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha benne maradsz, boldogtalan leszel.

Ha kilépsz, akkor van esélyed a boldogságra. Persze nem biztos, hogy rögtön találsz valakit. De ez nem is baj. Semmi bajod nem lesz egy kicsit egyedül.

2014. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De mint írtam félek hogy egyedül maradok hogy ha kilépek ebből a kapcsolatból. Személyesen is próbáltam vele megbeszélni nem vette a lapot.
2014. máj. 29. 08:52
 9/20 Költőnő? ***** válasza:
Akkor itt az ideje megtanulni egyedül is lenni. Elvégre nem kapcsolatban jöttél világra.
2014. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Volt már úgy hogy összevesztünk, azt mondtam neki hogy ne keressen, hosszú ideig nem keresett, de mikor keresett kibékültem vele. Tehát nélküle és egyedül is rosszul éreztem magam.
2014. máj. 29. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!