Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek mekkora elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mekkora elvárásai vannak egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Rengeteg női (18-19 évesek) ismerősömnél azt látom, hogy az után sóvárognak, akit úgysem kaphatnak meg, (egy ilyen pfhú de etalon szuperpasi után) és egy haverom érez valamit az egyik csaj iránt, esélye sincs, mert a csajt csak az elérhetetlen érdekli, és inkább az után sóvárog, mint hogy boldogabb legyen azzal aki szereti is őt. És ilyen "helyzetet" már többször láttam/tapasztaltam... Szóval..ennek mi értelme?
2010. szept. 8. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy elvárásaik vannak!Még egy átlagos vagy rondalánynak sem kell átlagos pasi, csak jó pasi, nagyon válogatósok.

Aki meg jó pasi az halomra dugja őket és kihasználja, ilyen ez a rendszer:S

2010. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megjegyezném hogy fordítva is működik.. egy csomó srác van (még kifejezetten csúnyák is) aki saját kategóriáján felüli nőkért van oda és az átlagos lánykákat észre se veszi maga körül mert meg van győződve h "jobbat érdemel".. ki érti ezt? én nem!
2010. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyehehe az elsőnél a pont!

am jókérdés, elgondolkozok rajta :D

2010. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas, vagy még annál is nagyobb!
2010. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem csak a nőknek nagy az elvárásuk, és nem értem miért kell általánosítani...
2010. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

nem csak a nőknek nagy az elvárásuk, és nem értem miért kell általánosítani...


Még is egy pasi jóval nehezebben talál kapcsolatot, egy pasinak jó egy átlagos kinézetű nő is, a nőknek meg mindegyiknek kizárólag magas, izmos, jóképű pasi kell, a rondák is erről álmodoznak.

Ha egy ronda/átlagos csaj elmegy egy helyre sokkal hamarabb talál pasit magának mint egy átlagos, jó pasi csajt.

A nők sokkal de sokkal válogatósabbak, de ez beléjük is van kódolva, hiszen jó géneket akarnak a pasiktól ezért ők mindig a legjobbat keresik, tehát már egy átlagos, ám de lófejű csajnak is irreálisak az elvárásai, és az a vicc, hogy meg is kapja mert ugye a mai társadalom a nők seggét nyalja ki.

2010. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy lófejű lehet nagyon szép nő. Pl Labancz Lilla vagy Béres Alexandra is lófejű, mégis bombanők szerintem. Vagy még sorolhatnám, nekem is nagy a fejem mégis jóképű pasas vagyok. Pedig Brad Pittnek, G. Clooneynek, Ben Afflecknek, Bruce Willisnek és még sorolhatnám hány embernek van nagy feje és mégis mind.-mind jóképűek. Szval ez nem attól függ. De amúgy igaz, hogy egy jó pasinak is vért kell izzadnia egy nőért, még egy rondább lány ha villant, akkor tíz pasi szalad oda hozzá. Ez így tényleg nem fair. Nagyon nagyok az elvárásaik, de nem tom miért.
2011. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De addig ne is csodálkozzunk, hogy minden nő ilyet akar, mikor már egy old spice-os reklám is az a félnéger sármos, izmos pasas feszít egy lovon, és szajkózza, hogy ilyen legyen a pasid, meg ilyen legyen az illata is. Akkor mire számítottok? A nők 90%- buta, ösztönlény és állatias, egy kigyúrt pasinak van csak esélye náluk.
2011. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!