Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit értetek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit értetek a lányok irreális elvárásai alatt? Lányok is írhattok!

Figyelt kérdés

Ugye sokszor elsült az a probléma, hogy a mai lányoknak nem lehet megfeleni, mert nagyon az elvárások.

Mik azok a tyű de nagy elvárások? De persze azt írjatok csak, amit tényleg lánytól halottatok!

És volt olyan lány kinek szinte alig voltak elvárásai?


Lányok is írhattok, hogy nektek milyen elvárásotok vannak!


És érdekelne, hogy a fiúk MIT VÁRNÁNAK EL a lányoktól !!!!!!


És akkor összesítjük a realitást az irrealitással:)


2010. jún. 19. 12:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mik azok a tyű de nagy elvárások?"


Jól figyelj,ezt egy lány írta nekem msn-n:

Jó lenne,ha volna saját lakásod,tudnál úszni,meg egy kicsit férfiasabb lennél...Meg lenne saját fizetésed!


Csak azt nem értem,hogy mitől lenne valaki férfiasabb attól,hogy van saját lakása...

2010. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ja meg az sem tetszett neki,hogy még szűz vagyok...De ezeket az elvárásokat több lánytól is hallottam már!


Első válaszoló vagyok

2010. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én azt várom el a lányoktól,hogy fogadjanak el olyannak,amilyen vagyok!Ennél nem kell több!
2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A lakás az tényleg túlzás:D


Nem értem minek kell a férfiaknak lakást szerezni, szerintem az közös ügynek kellene lennie, persze ha komoly a dolog és egybekelnek. Mint régen.


Szüzesség az baj? Mennyi idős vagy?

2010. jún. 19. 12:51
 5/27 anonim ***** válasza:
Saját lakás 30 éves kor felé várható el, de mostanában az is inkább 35. Ami meg a szüzességet illeti engem nem zavar, én is az vagyok.
2010. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok,de ettől függetlenül irreálisnak tartom azt,hogy ne legyek szűz.Mi a franc köze van hozzá?!Már ez is felháborított!
2010. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, én lány vagyok de nekem saját lakásom kb. 40 évesn lesz, ha lesz:D
2010. jún. 19. 12:53
 8/27 anonim ***** válasza:
akkor most felvilágosítalak kicsit.egy mai lány elvárja,hogy:vidd vacsorázni,programokra,iskolába kocsival,vegyél neki ajándékokat,a kedvében járj a nap 24 órájában,jól nézz ki,h irigyeljék más lányok,legyél jó az ágyban,mindíg tudj újat mutatni az élet számos területén.még ha van olyan birka aki ezeket teljesíti is,akkor is olyanokat kap vissza mint pl.:egy késés után magyarázkodni kell,aztán jön az h lehet megcsalom,hazudok neki...mindíg komplikálják a fiatal lányok a dolgokat.tehát ha belegondolsz ezért a sok dologért cserébe csak 1 pinát kap a férfi.akkor hol van az a bizonyos ellensúly?nekem nincsenek ilyesfajta gondjaim,csak ezt látom,hallom más emberektől.azt kellene megkérdezni az összes ilyen lánytól,h te mit teszel azért,mit adsz cserébe h jól müködő kapcsolatod legyen?hát sok esetben csak 1 pinát.de mivel a lányoknak rossz az ha megdugják őket,és a szex az életükben csak nyűg,akkor jobban belegondolva nekik van igazuk nem?dehát ember és ember közt különbség van,és ha akarsz találsz normális lányt.én ezt így látom a mai világban.
2010. jún. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Az összes mai lány k.rva...
2010. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Legyen:

-okos, lehessen vele beszélgetni, tájékozott

-jó humorú, meg tudjon nevettetni

-legyen munkahelye/tanuljon ha még annyi idős (tehát ne csak otthon anyuci és apuci pénzén üljön)

-ne legyen lusta

-legyen kedves, figyelmes, udvarias

-jól nézzen ki, de a lényeg, hogy nekem tetszen


És ami még jó pont:

-ha van jogsija (de ha autója az mégjobb) :D

-nem árt ha gazdag, de legalább nagyon szegény ne legyen

-a családja rendes legyen

- lakása nem kell hogy legyen egy 30 év alattinak, de felette már azért tényleg elvárható


Most így hirtelen ennyi. :D Még ha gondolkoznék akkor eszembe jutnának dolgok, de ennyi elég volt. Ha ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezel, akkor tökéletes vagy. :D


21/L

2010. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!