Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék leszokni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszokni az állandó kontroll mániámról?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt érzem hogy mindig mindenről tudnom kell, mindenben benne kell legyek, vagy ha nem akkor részletes beszámolás után nyugszom csak le. Tudom hogy nem normális dolog, engem is nagyon zavar hogy ilyen vagyok, de amikor bennem van ez az érzés nem tudom sehogy sem kezelni, az is zavar ha a barátom más barátjával/más fiúval beszél, és megöl a féltékenység hogy vajon mi lehet a téma. Az is zavar, hogy amikor együtt vagyunk, a huga irogat neki, és szeretném tudni miket beszélnek, de csak néha egy egy mondatot tudok el lesni. Please help
2022. jan. 11. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj meg meditálni, kezdj önismereti könyvek, netes blogok olvasásába (guglizz rá arra, hogy önismeret blog).
2022. jan. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Foglalkozz magaddal.

Tanulj meg egyedul lenni.

Sportolj. A futas es box kiepit egy onuralmat es onbizalmat,amivel ez a kontrollmania megfekezheto.

2022. jan. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom. Ez nagyon ijesztő lehet a környezetednek leginkább.
2022. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Féltékeny vagy a párod fiú barataira??? Jól olvastam?
2022. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Beteg vagy. De tényleg. Orvoshoz menj, mert ezt már csak ő tudja helyre rakni.
2022. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önbecsülésedet és az önbizalmadat fejleszd elsősorban. Valamint beszélj erről a pároddal, kérd a segítségét neki is, legyen meg az őszinte kommunikáció. Ha sikerül kicsit megfékezned ezt az érzést, aztán megbeszéled a pároddal, és látod, hogy nem történt semmi, kapsz pozitv megerősítést, már az is sokat segíthet.
2022. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fokú bizalmatlanságot/önbizalomhiányt szakemberrel kell kezeltetni. Keress egy pszichológust!
2022. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy csak infohiányod van, vagy egyszerűen kiváncsi? Nyomozónak kéne menned?
2022. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiság szerintem és ez egyre feszültebb lesz, mert valószínűleg a pasid nem közlékeny.

Ha közlékenyebb lenne, akkor természetes lenne, hogy elmesél dolokat. Csak pl. Annyi higy jaj mit írt a húgom, min gondolkozik...vagy ezt mondta a haverom stb. A beszélgetések hiányoznak szerintem nálatok.

2022. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!