Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent ha csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha csak úgy szorítja a csuklómat, és nem engedi el?

Figyelt kérdés

Nem pont aznap, de megemlítette, mikor együtt voltunk, hogy vitáztunk, és hogy milyen rosszul viselkedtem vele. Az ok az volt, hogy ha elmondom neki ha valami rossz dolog történt velem, csak annyit mond, hogy vele történtek már rosszabb dolgok is mint velem, és hogy ne panaszkodjak mindig. Meg megígér dolgokat, amikből később szinte semmit nem teljesít.

Aztán ma mikor találkoztunk, csak úgy megszorította a csuklómat, mondtam neki hogy fáj, engedjen el, el is engedett, de nem egyből. Előfordult már az is, hogy felálltam, aztán hirtelen magához húzott, kérdezte hova megyek csak így.

Egyszer nem akartam hagyni őt aludni, mert fényes nappal volt, és nem rég ébredtünk fel. Mikor simogattam, elkezdte ütni a lábamat, és hogy hagyjam már végre békén.


2022. jan. 11. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elmebeteg
2022. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Az mit jelent, ha valaki minden nap hatszor felteszi majdnem ugyanazt a kérdést? Szerintem azt, hogy egy ócska troll..
2022. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen hatszor? Ez az első kérdésem itt.
2022. jan. 11. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják bántalmazásnak! Egy agresszív állat, azonnal ott kell hagyni! Csak rosszabb lesz. Kontrollt akar, elnyomni, uralkodni feletted. nane.hu patent.hu
2022. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amit nem írtam le, az az, hogy utána azt mondja ő nem is gondolta komolyan, csak én nem értem a humort.
2022. jan. 11. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csibem.

Hányszor rakod már ki ezeket?

Mindig kicsit másképp írod le azért még atlatunk...

2022. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy csomószor kiírtad már így-úgy átfogalmazva.

Nem változott a véleményem. Ő elmebeteg agresszív véglény te meg valami kodependens(kapcsolatfüggő) lehetsz.

2022. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Linkeltem neked anyagokat, amiket érdemes tanulmányozni. Ez a bántalmazásról szól. Olvasd el és ha ezután maradt kérdésed, tedd fel!
2022. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nane.hu

2022. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam már ezt csak máshogy megfogalmazva. Ha ezek után is vele vagy akkor meg is érdemled.
2022. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!