Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi beszélgetés közben a csuklómat finoman szorítja? Ez bejön nektek srácok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Utálom, ha egy pasi beszélgetés közben a csuklómat markolássza.


36/f

2018. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem tapasztaltam, de nem díjaznám, hacsak nem vagyunk már előrehaladott ismerkedésben, vagy kapcsolatban.

22/N

2018. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mániákus birtoklási vágyat fejezi ki vele

Kicsit agresszív jellemre is vall

Nem engedem meg ezt soha hogy bárki csinálja velem

2018. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitörném a tetves kezét.
2018. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen eröszakos megnyilvánulásnak érezném és sürgősen leállítanám.
2018. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a férfiak többségének bejön a vékony női csukló. Az más kérdés, h az ismerkedés elején, beszélgetés közben, tényleg nem illik markolászni a nő csuklóját. Ettől még persze lehet agresszív is, vagy birtoklás mániás. Vagy csukló fetishe van. :) Ha engem kérdezel, sztem még párszor találkozol vele, és finom csuklófogást felfogja váltani, a dúrvább csuklószorongatás, esetleg "játékból" kicsavarás.
2018. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon bejön. Imádom a vékony női csuklót. Jó érzés fogni, tartani és kicsit megszorongatni. Nagyon izgató tud lenni. Egy szép nő és a nőisen vékonyka kis csuklója gyönyörű tud lenni. Nekem is nagyon bejön ha foghatok egy szép vékony női csuklót ;)
2020. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!