Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások csajokkal kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások csajokkal kedves aranyos vicces, jo látni őket, öröm a szemnek, én meg csak a féltékenységet kapom plusz kínlódást hogy mit csináljunk. Vége lesz?

Figyelt kérdés

Nem érzek valahogy rá.

Nem tudom magam jol érezni vele valahogy.

Az van bennem hogy mindenkivel nevet boldog(extrovert), velem meg lightosan mondjuk ebédelunk egyet meg szexelunk es ennyi. Semmi kaland izgalom nevetés, de féltékenysége az van(valszeg hogy legyen téma es ne kukán üljünk egymás mellett)


Nem is értem minek van velem, mit eszik rajtam, miert nem hagy el, lép le, es keres egy hozzáillő aranyos cuki csajt akivel nevetnek.

Ezekre azt mondja mert téged szeretlek veled tervezek.


Velem minek? Engem minek?

Egy szabadnapunk is csak kín együtt. Erre azt mondja neki nem.mert nekem az? Ez olyan szonyeg alá söprő effekt hogy letagadjuk a valót inkább, hogy sz.r.l az egész. Szerelem ide vagy oda.



#másokkal boldog
2022. jan. 13. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért kellene versenyezned? Örülj neki, hogy jól érezte magát!

Mi okozna neked örömöt, olyan, aminek a gondolatától is mosolyogsz? Az sem világos, hogy ti miért szerveztek kínnal ebédet, ha ő azt mondta bármiben benne van, ha kitalálod? Menjetek el korcsolyázni, nem baj, ha egyikőtök sem tud, szabadulószobába, múzeumba, gokartozni stb.

Min vitatkoztok?

2022. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Örülök ha jol érzi magát

Valahol ez tetszik ks benme hogy egy pozitív ember.


Csak mellettem más..

Plusz nem vagyok vele oldott már.


Valahogy másokkal tudom magam jol érezni vele meg miert nem. Nem értem én sem.

De folyamat biztosítani akar arrol hogy de a szürke hétkoznapokban is kitart mellettem, akkor is ha nyűgös vagyok is kitart. Bírja.


De mondtam neki, normalis emberek nem ugy vannak egyutt bakker, hogy kibirom ezt is tulélem azt is, mert erős vagyok..


Most is szalad siet hozzám mert féltékeny. Mert jeleztem neki hogy le akarok lépni csak ugy szabadidőprogramra majd.(es nem vele.mert ugye vele nem megy nekem.)


Beszélunk mindenről amugy. Csak senki nem ért semmit. En se magam

2022. jan. 13. 19:40
 13/18 A kérdező kommentje:

Nekem az okozna örömet ha SPONTÁN mukodne. Mint pl az emberek akkor esznek ha éhesek. Es nem ütemezes tervezés minden sz.r.


A gördülékenység boldogítana es nem az erőltetés.

2022. jan. 13. 19:42
 14/18 anonim ***** válasza:

A hibát magadban keresd. Nem szereted már?

Lehetsz spontán, mondjuk nem este 20-21 óra felé, bár a kaja rendelés belefér. Ha neked ez az ivást jelenti, akkor lehet az a baj, hogy alkoholista vagy.

2022. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jo. akkor bennem a hiba. Ezt is mondtam már neki.

Ezert is valo mas hozzá.

Ezért se érzem jol magam vele valszeg. Olyannal akihez más valo.


Kérdeztem már miert van velem. Meglepte a kérdes. Csend. Aztan mert szeret es ennyi a válasza.

2022. jan. 13. 20:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért jo ez a helyzet? Miért nem keresel olyant akivel nyitott és vidám lehetsz és ez kölcsönös? Miért várod, hogy a jelenlegi párod küldjön el? Ne pocsékold feleslegesen az életedet!!!!!!
2022. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jelenleg sem vagyok vele szabadidőmben. Sőt vele a szabadidőt ki is hagyom.
2022. jan. 14. 10:34
 18/18 anonim ***** válasza:
17# Az baj.. akkor tényleg ideje lenne váltani.
2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!