Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások csajokkal kedves aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások csajokkal kedves aranyos vicces, jo látni őket, öröm a szemnek, én meg csak a féltékenységet kapom plusz kínlódást hogy mit csináljunk. Vége lesz?

Figyelt kérdés

Nem érzek valahogy rá.

Nem tudom magam jol érezni vele valahogy.

Az van bennem hogy mindenkivel nevet boldog(extrovert), velem meg lightosan mondjuk ebédelunk egyet meg szexelunk es ennyi. Semmi kaland izgalom nevetés, de féltékenysége az van(valszeg hogy legyen téma es ne kukán üljünk egymás mellett)


Nem is értem minek van velem, mit eszik rajtam, miert nem hagy el, lép le, es keres egy hozzáillő aranyos cuki csajt akivel nevetnek.

Ezekre azt mondja mert téged szeretlek veled tervezek.


Velem minek? Engem minek?

Egy szabadnapunk is csak kín együtt. Erre azt mondja neki nem.mert nekem az? Ez olyan szonyeg alá söprő effekt hogy letagadjuk a valót inkább, hogy sz.r.l az egész. Szerelem ide vagy oda.



#másokkal boldog
2022. jan. 13. 18:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*más csajokkal
2022. jan. 13. 18:28
 2/18 A kérdező kommentje:

Amigy ezt más srácoknál ia eszrevettem

Hogy en csak a szigort beszabályozást kapom meg a kotelező szexet várják el, mig megannyi más nő kapja az édi kedves ari oldalukat csak.

2022. jan. 13. 18:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy létező jelenség, nem mindenki mellett olyan felszabadult az ember. Viszont ez szerintem kettőn áll. Ha nem tud olyan felszabadult lenni veled, akkor nem passzoltok össze. Vagy valami más gond van..
2022. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Úgy gondolom felnőtt nő vagy. El tudod neki mondani,hogy mit érzel utána ultimátumot adsz neki, vagy változtattok mind a ketten, vagy pedig vége. Ennek ebben a formában nincs értelme. Kommunikálni kell, sgy párkapcsolatért meg kell dolgozni, nem megy minden magátol. Jo lenne,ha kinyitnád a szád és elmondanád a bajod.
2022. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltál, hogy veled is van a "baj", hogy melletted ilyen? Ugye ki mit hoz ki belőlünk... Lehet hogy túl visszafogottnak érez téged és nem bevállalósnak, nem az a cserfes vidám csaj vagy a szemében, de amúgy jó veled lennie?

Van ilyen, de ezt először is meg kéne beszélni. Amúgy a kommunikáció megvan köztetek? Mert az a sejtésem, hogy az sincs teljesen rendben.

2022. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudja mi a bajom. Mondtam neki hogy olyan rossz hogy velem csak a vita van meg kinlodas, másokkal meg a vidám cseverészés esetleg flört is.

Ezért próbal jokedvre deriteni ugy hogy szerelmeket vall. Meg arrol akar biztosítani hogy mellettem van csinalhatunk bármit ami nekem tetszik. (De ez is. Ami nekem tetszik. Koztunk semmi nem jön spontán. Hogy hirtelen itt ott vagyunk vagy bárhol jol érezzuk magunkat. Kulon tervezés megbeszélés fejtörés kérdése, hogy menjunk pl ebédelni. Vag, akarmelyik program. Ez nem normalis hogy spontan nincs semmi, csak kinnal tervezve erőltetve)


Ha meg azt mondom inkabb pub es inni akkor meg lealkoholistáz meg lenéz hogy na velem ennyit lehet jo akkor megyunk oda.


Nem. Nem az hogy velem ennyit lehet. Csak mással egy nyamvadt ebéd is öröm míg köztünk meg ez egy kinprogram. Kinunkban hogy tortenjen már vmi elmegyunk ebédelni.

Nem azert mert arra jártunk és éhesek vagyunk es ismerősök vannak ott es beugrunk ahogy sztem normalis lenne spontán, hanem ütemezett tervszeru kínbol kitalált erőltetés.

2022. jan. 13. 18:51
 7/18 A kérdező kommentje:

5# vidám cserfes voltam vele. Mint a többi. Mi is igy kezdtük.


Valahogy ez elmult bennem a kötöttséggel.


Teljesen más ugy boldognak lenni hogy tetszik egy srác es olyan jo vele, es felhivott, es találkozunk juj de jo, es teljesen más vele járni hogy juj mikor hagy el

2022. jan. 13. 18:53
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Mióta vagytok együtt? Mi az oka, hogy egy evés megszervezése gondot jelent? Miért nem tudsz már nevetni?

A leírtak alapján magaddal van gondod, nem ártana pszichológus!

2022. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az ebed

Elmeg, siman a haverjával.is es teljesen feltöltve jön haza. Nevettek egy nagycsomot, tele van pozitiv élmennyel.

En ezzel nem akarok "versenyezni" igy kihagyom vele az ebédet.


Viszont mással teljesen fesztelen tudok ebedelni viszont.


Plusz nem azért akarok ebédelni mert nem tudunk mit csinalni egyébként. Es kinunkban akkor menjunk el ebédelni. Hogy csináljunk vmit. Ez a legalja nekem.

2022. jan. 13. 19:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon megértem a helyzetedet, hidd el tudom milyen ez :(


"Ha meg azt mondom inkabb pub es inni akkor meg lealkoholistáz meg lenéz hogy na velem ennyit lehet jo akkor megyunk oda."


Ezek az aprónak tűnő elszólások sokat jelentenek. Szerintem ez mind hozzájárul ahhoz, hogy feszült legyél mellette. Nem ártana alaposan átgondolni a kapcsolatot, jó e ez így nektek. Sok sikert kívánok, sok minden helyrehozható, csak szimplán a hozzáálláson kell változtatni

2022. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!