Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem veszi észre? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi észre? Vajon megcsal ilyenkor?

Figyelt kérdés

A barátom albérletben lakik a haverjaival és minden héten elmennek bulizni, isznak meg még kitudja mit....

Én már mondtam neki hogy ne menjen annyit, de ő mindig azt mondja hogy nem történik semmi.

Nem tűnik fel neki hogy ez milyen rosszul esik nekem?

(Egyébként messzebb lakok tőle ő Pesten tanul én meg Pécsett)


2010. szept. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor figyelembe veszi a te véleményedet is és próbálja úgy alakítani hogy neked is tetszen...
2010. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem feltunik,csak nem vesz szamba,tehat nem erdekelled annyira ot
2010. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de szerintetek meg is csal? Vagy ha ennyire nem vagyok fontos akkor miért nem mondja meg?

Mert amikor együtt vagyunk nincs semmi gond, jól megértjük egymást. csak nem tudunk olyan sokat találkozni.

azt is mondta h a haverjai mondják hogy menjen velük "kikapcsolódni", akkor ez is csak egy kifogás:S?

2010. szept. 8. 20:59
 4/4 anonim válasza:

Szóval te Pécsett van ő meg Pesten és szokott neked szólni is hogyha megy?

Szerintem ha megcsalna nem említené a kiruccanásait és hagyná, hogy a távolság rejtse, szóval addig legyél nyugodt míg szól:)

2010. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!