Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha ezt így kijelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha ezt így kijelenti, az milyen jelentést hordoz?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű kérdésem lenne, ha a párotok azt mondaná nektek, hogy többször is lett volna lehetősége megcsalni, akkor az azt jelenti, hogy konkrét ajánlatot is kaphatott valakitől? Hosszú évek óta most először hallottam ezzel kapcsolatban nyilatkozni.
2022. jan. 15. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyot csak hogy simán meghuzhatott volna vkit mert egy csettintrs lett volna csak.
2022. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bármit jelenthet

lehetőségek megcsalásra, mint csillag az égen; hogy mást ne mondjak, prosti nők/pasik.

2022. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak meg akart bántani ezért kitalálta ezt.
2022. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csettintésre nekem is lenne, de nem éreztem még úgy, hogy ezt közölnöm is kellene vele. Jóképű, jó kiállású, és ez rendben is van. Róla nem is igazán tudnám elképzelni. Az utóbbi hetek vitái során viszont többször is kicsúszott ez a száján, emiatt furcsállom.
2022. jan. 15. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt nem rosszindulatúnak szánta, csak úgy jött le. Arra célozhatott, hogy rengeteg olyan helyzetbe került, amikor próbára lett téve a hűsége, és helyt állt, mert szeret téged. Legalábbis én így használnám ezt a mondatot.
2022. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt jelentené, hogy egy olyan dolgot, amit tőlem is megkap, arra használ, hogy érezzem magam megtisztelve.

És bocs, de nem lennék abban biztos, hogy nem csalt meg egyszer sem.

2022. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az utóbbi hetek vitái során viszont többször is kicsúszott ez a száján"

Azt jelenti, hogy nagy a baj.

2022. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Baj van, ezt eddig is tudtam, a húgom pedig nem is olyan rég ezt mondta nekem, mikor egyszer elvitte őt vásárolni: Nehogy azt higgyem, hogy nem húzta arra a kormányt, amikor egy csinos lányt meglátott. Amivel amúgy nincs is gond, elég laza felfogású vagyok nő létemre, ugyanakkor szerintem mi képesek vagyunk megérezni, ha valami nincs rendben.
2022. jan. 15. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vitáztok is, akkor arra célzott, hogy hamar lesz utódod, ha ennek vége.
2022. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!