Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire voltak kételyeid a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire voltak kételyeid a kapcsolatodban a pénzügyek miatt?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt barátnőmmel, szerencsére nem kell a lakasert fizetni, csak lakni kell.

Megbeszéltük még az elején hogy sajátra gyűjtünk és pár év múlva tudunk majd venni.



Viszont együttélve nem teljesen úgy viszonyul a pénzhez, mint anno mutatta nekem. Ő azt mondja h utálja a pénzt, és annyi legyen amennyi kell, ha tud félre tenni jó ha nem akkor nem. Szóval nem tesz félre mindig fix összeget.

(2 3 olyan gépet is vett 20 30ezerért amit kb 3x használ évente, gondolt egyet neki kell)..autóval jár munkába, 1kmre dolgozik..


Külön kasszán vagyunk, én pedig amennyit csak lehet félre teszek. Nem tudom mikor vettem magamnak vlmit.

Igaz külön nézve neki több kiadása van, de kb azonos összeget keresünk.

Ő abszolút nem gondol tudatosan, tervezetten a pénzügyeire..


A spórolásban rengeteget segítenek a szülők de ennek ellenére vannak dolgok amikből feleslegesen vesz kettőnknek annyit..( utána kuka v odaadja másnak)


Én ilyen gondolkodással nem merek se gyereket vállalni se semmit.

Most így elvagyunk h nincs lakás költség, szinte semmit nem kell vennünk a konyhára se..így ő is többet tehetne félre..34f 29n


2022. jan. 16. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De ismerős ez a kérdés...


Na mindegy... Miért nem raktok közös számlára 1:1 ugyanannyit minden hónapban?

2022. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Két oka van:

1. minek tegyen félre közös jövőre, ha 8 év után még mindig csak barátnő?

2. mindegy, hogy mit csinál, kidobni úgyse fogod.


Elvagytok, mint két darab kutyagumi a magas fűben, aztán majd lesz valahogy.

2022. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!