Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érezted,hogy menthetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érezted,hogy menthetetlen a kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vártam meg ezt a pillanatot. Én addig léptem amíg emberileg is tudtam becsülni a másikat. Azt sosem vártam meg, hogy túlhúzzuk a kapcsolatot, szétmarjuk egymást és már utáljuk egymást mint a 💩
2021. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakitás előtt 3 nappal. Igazából magammal kellett megbeszélnem miért lesz sokkal jobb már csak attól ha nem vagyok mérgező légkörben.
2021. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szakítás után pár nappal (mivel en nem zártam le, nem tudtam lezárni magamban, akkor nekem még nem volt vége, de ő szakított), és volt szex és szex után azt láttam rajta, később míg elvoltunk még felöltözve, hogy kimosolyog engem, ill gúnymosolya van, és szinte menekül, ugy akar lelépni, hogy nehogy le kelljen ülni még mindig beszélgetni, és megcsapott valami olyan szintű hidegsége, közömbössége, hogy egyáltalán nem érdeklem, képes mosolyogni, meg örömteli lenni, a szakítás közepén stb


Es szóval mindezt végignézni, az összes gesztusa, mimikák, magatartás, a menekülése, annak, aki nemrég még bújt ölelt szerelmet vallott és velem tervezett és eljegyzésről beszélt, szinte sokkolt az egész.


Akkor döbbentem rá arra, hogy soha nem is szeretett, és ez valóban a vége.

2021. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor azt mondta, szégyelljem magam a viselkedésemért, mert nem köszöntem el a családjától, miután rájöttem, hogy azért nem hívtak állatorvost a nagyon beteg kutyájukhoz, mert nem volt benne chip, se oltás soha és pár éve már kötelező volt a chip is és féltek állatorvost hívni, amikor beteg lett, mert mit fog szólni, hogy nincs benne chip. Eldöntötték, hogy akkor inkább majd magától elpusztul szép csöndben. A párom nem akart konfliktust, haragudott amiért nem hagytam annyiban. Amikor azt mondta, hogy én szégyelljem magam, akkor egy pillanat alatt elmúlt belőlem minden ami hozzá kötött.
2021. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már azt éreztem jobb szeretek nélküle lenni mint vele, s beláttam ninc tovább előre, semmi értelme megszokásból fenntartani magam boldogtalanságra kárhoztatni az egész életem.
2021. nov. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Amikor az új pasija megvert:)
2021. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!