Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nem képes idegenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem képes idegennyelvet megtanulni, és ti perfektul tudtok, az a későbbiekben problémát fog okozni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan 20+ éves házasságot ahol nem okoz problémát.
2022. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak papírja nincs a másiknak és szörnyű akcentusa van, az a "nem képes" kategóriába sorolandó? Én járhatnék így, mert bár olvasva és leírva jól megy, de kiejtve utálom, mert még magyarul is van egy meghatározhatatlan akcentusom, angolul pedig főleg. Papírom pedig sosem lesz erről, amíg annyiba kerül, amennyibe.
2022. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 harebell ***** válasza:
100%
Talán lehetnek olyan speciális esetek, amikor gondot okoz, de alapesetben ez nem befolyásol semmit szerintem.
2022. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon éltek akkor nem gáz. Ha külföldön éltek az adott országban, az már gázabb, olyankor egy középszintet elsajátítami illő. De ez megint csak az én véleményem
2022. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*elsajátítani
2022. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Nekem öt nyelvről van van valamilyen papírom, most tanulom a hatodikat. Páromnak a Good morning is fejtörést okoz:)

Nem tudom elképzelni, milyen probléma lehetne köztünk ebből.

2022. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Max nem filmezünk együtt, ez nem akkora gond. Tesómnak meg tudok küldeni érdekes cikkeket, amiket megbeszélünk.
2022. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb probléma.


Bárcsak ennyi lenne az összes probléma majd azzal az illetővel aki végül a társam lesz.,

2022. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%

Engem a nyelvtanár ára zavart. nem az , hogy havi 60 ezer forint ment el rá hanem az hogy több kettő milliót kifizettem neki és kiírta a sütő hogy "fan error" és nem tudta hogy mi az.


Ha az elejen mondja hogy o nem, neki elég hangosan szotagolva magyarul kiabalni külföldön akkor semmi bajom. Így igen, zavart.

2022. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!