Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha azt mondaná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha azt mondaná a barátod, hogy szerinte te jobban szereted őt, mint ő téged?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból mondta, csak bevallotta.

2022. jan. 17. 05:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Miért kéne szakítani?

De amúgy ez nem verseny :)

2022. jan. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert mindig is nehezen fejezte ki az érzéseit irántam (konkrétan sehogy), mert ilyen típusú ember, és sokszor emiatt úgy éreztem, hogy nem is szeret. Sokszor mondtam neki ezt, hogy ez bánt, és végül bevallotta, hogy ezt érzi.
2022. jan. 17. 06:04
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Jah, szóval igazságtalannak érzed. Így már értem. Akkor vagy beszélj vele erről, hogy te szeretnéd ha jobban kimutatná feléd az érzéseit. Vagy fogadd el ilyennek, hogy csak néha törnek ki belőle érzelmek. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor jöjjön csak képbe a szakítás, és keress olyat aki nyitottabb, érzelmesebb.
2022. jan. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
ez mindig így van csak nem teszik szóvá az emberek...
2022. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem lenne vele probléma, ha nem éreztetné. Azt mondta hogy tudja hogy nem normális dolog, de akkor tudna jobban szeretni, ha én leszarnám őt.
2022. jan. 17. 06:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor sz@rd le!!
2022. jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindenki szeret egyformán. Sőt egy kapcsolatban általában az egyik fél mindig jobban szereti a másikat.


Én emiatt nem szakítanék, viszont nem is hoznám föl többet, mert ezzel el lehet űzni a másikat.

2022. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. Nekem kell több olyan kapcsolat, ahol én szeretem jobban a másikat. Ilyenkor MINDIG a jobban szerető fél járja meg.
2022. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kissé egészségtelen lelki működésre utal. Én szakítanék, nem is azért amit mondott, hanem amit nem tesz meg. Ha állandóan szeretetlennek érzed magad, nem elêgít ki lelkileg, akkor mi értelme van a párkapcsolatnak? Semmi. Gyakorlatilag csak elveszi az önbecsülésed, de nem ad hozzád semmit.
2022. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék. Egyrészt baromságnak tartom ezt az egyik fél mindig jobban szereti a másikat dolgot, másrészt vagy szeretve érzem magam egy kapcsolatban, ergo jól érzem magam, vagy nem érzem magam szeretve, ami az élet minden egyéb területén is lehúz, vagyis sokkal egyedül.
2022. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!