Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál, ha azt mondaná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál, ha azt mondaná a barátod, hogy szerinte te jobban szereted őt, mint ő téged?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból mondta, csak bevallotta.

2022. jan. 17. 05:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért tenném?


Még nem találkoztam olyan emberrel aki képes magából akár egy tized olyan nagy érzelmeket produkálni, mint én, szóval nem lepődnék meg ezen. Egyszerűen csak elmondanám neki, hogy milyen spektrumokon hányszor jobban szeretem őt, mint ő engem.

2022. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg igen, mert egy párkapcsolatban szerintem fontos az, hogy hasonlóan szeressük egymást, és hasonló mértékben adjunk a kapcsolatba, és magas szinten. Ha már ezt így kimondta, szerintem nem szeret eléggé.
2022. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
0%
Nem szakítani kell, hanem tenni róla, hogy jobban szeressen. A szerelem/szeretet ugyanis nem a mennyekből jön, hanem te generálod a párodban. Ugye ismerős a szó, hogy szeretetreméltó? Azt jelenti, méltó vagy a szeretetre. Olyan tulajdonságaid vannak, melyek kompenzálják annyira a hibáidat, hogy partnered ez utóbbiak dacára is szeretni tud. Tehát változz, fejlődj. Vetkőzz le néhány hibát, és vegyél fel helyettük jó szokásokat.
2022. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!