Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baràtnőm azt mondta,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtnőm azt mondta,hogy nincs olyan hogy örökké?

Figyelt kérdés

Régebben nem így gondolta, most hogy felnőtt lett már azt mondta, hogy nem lát a jövőbe, nincs olyan, hogy örökké. Nem tudhatjuk mikor lesz vége stb..

szerintetek miért iylen? És ezek után azt mondja , hohy szerelmes belém :)



2022. jan. 17. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Én férjemnek is mondtam, hogy ne merészeljen nekem olyat mondani, hogy "örökké" a hideg kiráz az ilyen megfoghatatlan szavaktól.

De ő sem szereti ezt a szót.

2022. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Örökké biztos nincs, már csak azért sem, mert nem fogtok örökké élni.
2022. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

Mi kapcsolatunkban,mindig azt mondjuk,hogy tartson örökké,és úgy is csináljuk hogy tényleg örökké tartson,mert sose tudhatod hogy az az adott személy aki belép az életedbe,meddig lesz veled. Lehet hogy csak pár hónap vagy 1-2 év,de az is lehet hogy családot tudtok alapítani és éltek boldogan.


Aki ilyet mond a szerelmének,hogy nem tart örökké az már nem harcol ezért. Az már nem lát bele többet ebbe a kapcsolatba.


Anyum szokta azt mondani,ne éld bele magad. Mondom honnan tudjam,hogy nem ő lesz az igazi,akivel családot tudok alapítani,és élni az életemet stb.

Mert ezt csak az a két ember tudja,érzi akik szeretik egymást,megértik egymást,én megbíznak maximálisan egymásban.

2022. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Téved. Van örökk, "ahol" mind egyek vagyunk végtelenül.
2022. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!