Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baràtnőm azt mondta,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtnőm azt mondta,hogy nincs olyan hogy örökké?

Figyelt kérdés

Régebben nem így gondolta, most hogy felnőtt lett már azt mondta, hogy nem lát a jövőbe, nincs olyan, hogy örökké. Nem tudhatjuk mikor lesz vége stb..

szerintetek miért iylen? És ezek után azt mondja , hohy szerelmes belém :)



2022. jan. 17. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mit nem értesz? MOST szerelmes, de mivel felnőtt, tudja, hogy ez csak ideiglenes. Olyan, mint a fingszag a szobában.
2022. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Meghallgatta a RÉT-et. Azért mondta, mert realista meg ne bízd el magad annyira. Egy kapcsolatért nap mint nap tenni kell, főleg azzal ahogyan viselkedsz, ne hanyagold el a külsődet sem. Vonzalmat is fenn kell tartani meg az érdeklődést, okozz néha meglepetést etcetera.
2022. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nincs olyan, hogy "örökké". Ezért kell az életnek minden "cseppjét" kihasználni, mert nem igazán vannak visszatérő alkalmak... :,D
2022. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ilyeneket mondott az exem

Amire itt is azt írták hogy ez a ravionalitás, meg ez ogy van. Senki mem lát a jövőbe, stb.


Hát elhagyott. Azota tudom hogy nem véletlenul mondogatnak ilyeneket akik nem is szeretnek...



Érdekes a mostani barátom azt mondja mindig velem akar maradni. Holott ő se lát a jövöbe. Csak épp ő szeret.



Nem az a lényeg mi meddog tart. Hanem a SZÁNDÉK hogy meddig szeretnéd.

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

*racionalitás

*meg ez így van

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

És aki ilyeneket mond meg hú de racionális, annak a szándéka nem hosszútávu.nekem ez a tapasztalatom.


Akik nagyon szerelmesek vagy szeretik a másikat azok valahogy nem mondogatnak ilyeneket hogy úgyis vége lesz meg lehet.

2022. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Ja, akkor ezért nem akarnak a nők templomi esküvőt, mert ott esküdni kell, hogy örökké, amíg a halál el nem választ. Tehát ő nem látja benned a férjet.
2022. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Meg tudom erősíteni az előttem szólókat.


Valóban racionális, hogy az ember nem feltétlenül marad örökre egy ember mellett, simán lehetnek szakítások, jöhetnek új emberek.


Viszont amikor szerelmes az ember, akkor ilyenre nem gondol, vagy ha gondol is, igyekszik tenni azért, hogy minél tovább tartson a kapcsolata. Én úgy látom, hogy ezért ő már nem akar küzdeni.

2022. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, dehát így nem lehet társadalmat fenntartani. Orbán Viktor azzal küzd, hogy jó magyar családok legyenek és ne így éljetek, ahogy most. Mi lesz a biztonságos, egymást szerető család fogalmával, ha itt tévelyegtek.
2022. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Nézd meg a válási statisztikákat: azok, akik elváltak egymástól, azok is bekamuzták egymásnak, hogy minden tök jó, oszt hun vannak most?
2022. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!