Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmegy az önbizalmam a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegy az önbizalmam a saját páromtól. Extrovert, helyes imádják. Teendő?

Figyelt kérdés

Néha szinte teljesen megsemmisülve érzem magam mellette.

Pl mikor "megcsinálja" magát, fel van normálisan öltözve, haja belőle, olyan elragadóan helyes, hogy már attol rosszul vagyok, es nem értem minek van velem.

Ez mellett pozitív nagyon, nevetős jokedvű, népszeru, állandoan keresik hiányolják, a társaságok magja(engem meg ugy hívnak meg vele egyutt, hogy illedelembol csak, rám önmagamban egy ember nem lenne kíváncsi)

Ezeket tetézi az is hogy a csajoknak imponál, amilyen ő maga. De folyamatosan bíztat hogy ő monogám.

Plusz extrém jó kocsi, munkahelyén nagyon megbecsülik, és ott is imádja mindenki persze.

Edzéseken is imádja mindenki.


Valójában rendes korrekt jófej srác, nyugton kéne maradnom mellette csak, nekem is felhotlenul mosolyogni nevetni venni a vicceket es úszkálni a felhőkben, élni, ragyogni.


De nem megy.

Azt tapasztalom magamon csak, hogy szinte elsüllyedek mellette, rohamtempoban csökken mellette az önbizalmam, vagy önbecsülésem, állandoan valahogy egy szürke jellegtelen pontnak érzem magam mellette, mikozben azert vannak pasik akik nyomulnak rám, nem vagyok ronda buta vagy bármi, de azért extrovert sem.


És komolyan annyi is elég csak, hogy felöltözik, tus, haja belőve, szinte elájulok tőle mennyire helyes, es ugyanazzal a lendülettel érzem magam egy r.kás sz.rkupacnak tőle.


A pszichologus gurukat hagyjuk már ki a válaszokból, előre kérem.



2022. jan. 18. 10:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg tőle hogy ő miért teged valasztott? Minek van veled?

Biztos tud olyat mondani, amit te nem hinnél el magadról. Mi nem ismerünk.

2022. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha lenne igazi, valós önbecsülésed, akkor nem éreznél így, de mivel az egész "önbizalmad" csak illúzió és önámítás ezért szart se ér ha olyan ember mellett vagy akit jobbnak érzel magadnál.

Nem ajánlom a pszichológust, az csak annak tud segíteni aki dolgozni akar magán. Már rég el kellett volna önismeretbe kezdened, de nyilván derogál dolgozni magadon, szóval szenvedj csak.

2022. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1# már kerdeztem.

Annyit mond csak, hogy mert szeret. Es nem többet.


2# minden viszonyitás kolcsonhatás kérdése ami az onbizalmat illeti.


Ha vkit pl állandoan kritizálnának romokban lenne az onbizalma, ha vkit álkandoan dicsernek akkor meg nőne.

Az onbizalom nem egy állando fix vmi az emberekben. (Gyerekcsoportoķkal is kíserleteztek már. A teljesítményük is romlik, ha rosszul állnak hozzájuk.)

2022. jan. 18. 10:13
 4/22 A kérdező kommentje:

Voltak olyan párjaim akik mellett erősebbnek jobbnak éreztem magam, mellette meg pont fordítva.

Szeretném megoldani ezt.

2022. jan. 18. 10:15
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
H a picsába lehet valaki ennyire gec.ibuta?
2022. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mint te hogy semmit nem irsz?

Ki a buta. Miert. Mit kene tudni?

2022. jan. 18. 10:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
És ennyi nem elég, hogy szeret? Gondolom biztos jól esne ha előállna egy legalább olyan hosszú listával, mint amit te itt leírtál róla, de tök felesleges.
2022. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Alapvetoen rolam semmit nem mond. Nem bókol, nem dícsér, semmi.

Még a szexet sem érzem amúgy vmi kihagyhatatlannak.


Össz vissz annyit kapok tőle, hogy néha féltékeny.

2022. jan. 18. 10:28
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát figy, két választásod van. Vagy baromi gyorsan elkezdesz magadon dolgozni, fejleszteni magad, vagy szép lassan szabotálod a kapcsolatodat, megbántva őt, és lelki ronccsá téve magadat. Akkor már inkább szakíts, mielőtt a második opció megtörténik, mindketten jobban jártok.

Tapasztalataim alapján az ilyen "túl jó hozzám, én csak egy szürke valaki vagyok" gondolatok teljesen hamisak, és alaptalanok. És természetesen irgalmatlanul önsorsrontó. Szóval döntsd el, hogy egy beképzelt hülye szint miatt boldogtalanná akarod tenni magadat és másokat, vagy szépen összeszeded magad. Az, hogy az utóbbit hogyan teszed, te dolgod.

2022. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez van ha a nyomi csajnak chad kell
2022. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!