Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket tesztek hogy ne daráljan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tesztek hogy ne daráljanak be a mindennapok és a kapcsolat szuper legyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak a kötelező dolgok vannak egy mokuskerek az egész.

Párom 4 műszakos én 8-fél5 ig vagyok.


2022. jan. 18. 10:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Sokszor ha lenne ideje én dolgozom, vagy tuti kell a családnak valami stb. :( ingerült vagyok emiatt
2022. jan. 18. 10:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
tervezzétek előre, hogy mikor milyen közös program lesz
2022. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél fennálló probléma
2022. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Ejszaka haverok bandázás.

Vagy hétvégén vagy ahogy tudunk.

Azt nem szeretem mondjuk ha hozzánk jonnek a nyakunkra.

2022. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk szerencsére nem áll fenn ilyen probléma, szerencsére ugyanolyan munkarendben dolgozunk a férjemmel.


De amikor olyan kapcsolatom volt, ahol a srác akkor ment dolgozni, amikor én haza értem, vagy bármelyikünk este 8-9-ig dolgozott, míg a másikunk mondjuk 4-5-ig, akkor nagyon más lehetőségünk nem volt, mint kivettünk évközben 1-2 nap szabit és rendszeresen csináltunk 4 napos hosszú hétvégéket, akár wellness, akár falusi parasztházat béreltünk és kirándultunk, akár elmentünk biciklizős, sátrazós kirándulásra a Balaton környékére.


Vagy csak azért vettünk ki 1 nap, szabit, hogy eltudjunk menni strandra, korcsolyázni, síelni, vagy csak együtt tudjunk főzni otthon, el tudjunk menni színhába moziba.


Olyan is volt, hogy nekem délre kellett menni dolgozni, neki meg reggel 8-ra és kivett fél nap szabit, hogy reggel tudjunk bújni.


Általában 3-4 havonta telt be a pohár, ilyenkor voltak ezek a hosszú hétvégés szünetek.


De pl olyan is volt, hogy poénból néztük a repjegyeket random országokba és belefutottunk össz vissz 35.000 forintba kerülő repjegybe, kettőnknek, kézipoggyásszal oda vissza. És elmentünk 6 napra Portugáliába, ott meg ahogy esett úgy puffant alapon találtunk szállást.


Munkahelyen bejelentettük, hogy közbejött egy fontos utazás és kész.

Számunkra sokkal többet értek ezek a napok, minthogy bedilizzünk.

2022. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszünk sok programot csinálni. Ha esetleg ránk szakad egy hétvége, hagyjuk a francba a mosás-főzés-takarítás bermuda háromszögét és elmegyünk valahova. Mozi, szauna, egy vacsora, vagy akár az egész hétvégére valahova. Hétköznapokon is elég kevés időnk van egymásra, de igyekszünk kihasználni. Szerintem a minőségi idő a fontos, a tartalmas együttlét. Még ha nincs is belőle sok, de abból lehet töltekezni.
2022. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja meg igen, ahogy az #5 írja, mi is van hogy kiveszünk 1-1 nap szabit, hogy együtt legyünk :)

6 voltam

2022. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

- ügyelni arra, hogy minőségi együtt töltött idő legyen (kérdés, hogy nektek hétvégén is kell-e műszakozni pl., vagy vegyetek ki 1-1 szabit, ami nem ügyintézős) - és tényleg ne az, hogy bambán nézitek egymás mellett a tv-t

- új hobbik keresése

- kimozdulni, ha csak egy sétára is

- apró kis változtatások a szexuális kapcsolatotokban... semmi extra, de egy jó illatú masszázsolaj, egy szebb fehérnemű csodákra képes néha

2022. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legyél spirituális.
2022. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. jan. 18. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!