Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom el akarja lehetetleníteni, hogy elköltözzek tőle?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk, sajnos anyagilag függök tőle. Ő adott nekem munkát, bár a piaci átlag alatti fizetésért és mindent ő vett nekem. Már rég nem szeretem, sőt, már inkább az undorhoz áll közel, amit érzek iránta. Saját életet szeretnék, egyedül. Elkezdtem titokban tartalékolni a kis pénzem, ami a saját számlámra érkezik, már összegyűlt valamennyi, albiba költözéshez elég lenne. Elkezdtem állást is keresni, több videointerjút is leszerveztek nekem a hétre. Az egyiknél "lebuktam", és a párom kinyomta a netet közben, elvette a telefonom, majd a gépem is, mert megteheti. Óriásit veszekedtünk. A lelépésemre félretett pénzből vettem magamnak új telefont. Ő azt akarja, hogy maradjak vele, mert nem úgy megy az élet, hogy ő folyamatosan ad nekem, én meg gondolok egyet és lelépek következmények nélkül. Mindenfélével fenyeget azóta is, olyan dolgokkal is, ami már büntetőjogi kategória. Például, hogy ha akár anyámhoz, akár albérletbe megyek, akkor fegyelmivel fog elküldeni a munkahelyemről, meg vannak befolyásos haverjai és elintézik, hogy ne legyen tiszta erkölcsim, ha pedig megtudja, hogy másik pasi van a képben, akkor kapok egy fülest is. Szerinte érzelmileg és értelemileg is gyerek vagyok, pillanatnyi felindulásom van csak most, és amikor lenyugodtak a kedélyek, akkor rá fogok jönni, hogy mennyit tett értem, és mellette a helyem, mi már egy család vagyunk, meg ilyenek.

Mégis hogy lépjek le így?



2022. jan. 21. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves vagy?
2022. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt dolgom hasonlóval! (Igaz, én ott anyagilag nem függtem) az egyetlen amit tehetsz, hogy 1, segitseget kérsz a rendorsegtol, ha fenyeget, akkor lehetoleg legyen rola hangfelvetel stb.

2, nem várogatsz, fogod magadat, és MÉSZ.


Egyébiránt: mennyiért vettél magadnak telefont? Az egész lelépési pénzből?

2022. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, amint tudsz! Ez nem élet, amit leírtál.
2022. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

" fegyelmivel fog elküldeni a munkahelyemről"

Tudod, hogy ez hülyeség? Nem létezik ilyen dolog! :)

Munkaszerződésed van a cégével?

Ki a munkáltatód személy szerint?

2022. jan. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a nane vagy patent egyesületet, ők többet tudnának segíteni, mint mi neked. Vigyázz magadra, nehogy megtalálja ezt a kérdést.
2022. jan. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

A fenyegetéseken kívül a személyi szabadság megsértése az, amit megvalósít a bűncselekményekből, és ebben a rendőrök tudnak neked segíteni.


Vigyél el néhány holmit az anyukádhoz, hogy minél kevesebb dolog maradjon a lakásban, de még ne tűnjön neki fel!

A többi holmit kezdd el úgy rendezni, hogy előkészülj vele költözéshez de ne látszódjon annak, csak meg tudd fogni és rakodni, pl. vegyél műanyag dobozokat, amikbe a ruháidat tudod tenni, nylonzacskókat, stb., és így tartsad őket a szekrényben!

Aztán rendelj egy autót, hogy el tudj költözni egyszerre, akár rendőri biztosítással, érdeklődd meg, tudnak-e ebben segíteni.

Jöjjenek a családtagjaid vagy barátaid is, hogy jelenlétükkel védjenek!

A fiúnak elég egy búcsúlevelet hagyni, amiben megmondod neki, hogy mit vársz el tőle (ne keressen, vagy akármi, mert félsz tőle, stb). Leírhatod azt is, hogy rendőri védelemmel költöztél (ha nem volt ő azalatt otthon).


Baj van a fejében, kicsit helyre kell tenni számára, hogy nem te vagy itt a hunyó, hanem ő, és ehhez tartsa magát. Le kell írni neki a határaidat egy búcsúlevélben, mikor elmentél már.

2022. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező? Elköltöztél már?
2023. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!