Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Húznád az időt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Húznád az időt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel drágább utazást tervezünk a nyárra, vagyis csak terveznénk.

A baj az, hogy elvállalt egy olyan munkát, ami miatt keveset fogjuk látni egymást, és olyan emberekkel lesz körülvéve, akikre egyébként is féltékeny vagyok valamennyire. A kapcsolatunkban egyébként minden rendben, de nagyon félek attól, hogy ez kihívások elé állít majd minket. Tudom hogy viselkedik olyan helyzetekben, amikbe kerülni fog, és nekem az nagyon nem tetszik. Attól tartok, hogy az elkövetkezendő 1-1,5 hónapban erre rá fog menni a kapcsolatunk, ezért nem merek utazást tervezni.

Te mit tennél ilyen helyzetben?


2022. jan. 23. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Szakítás
2022. jan. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Tervezném az utazást. Hiszen minden rendben. Amit 40-es fejjel bánok, hogy ilyen ostoba gondolatokkal tettem tönkre kapcsolatokat, mint amire most te készülsz. Kösd le magad, sportolj, tervezd az utazást. Amennyiben a féltékeny gondolataid eluralkodnak rajtad, tudd azt kezelni,mert ha nem sikerül, akkor épp ezzel vágod haza a kapcsolatod.
2022. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
A te gelyedben? Rendbe tenném azt a beteg agyam. Feltételezgetsz, gyanúsítgatsz, meg féltékenykedsz. Elég gáz. Itt nem a csaj miatt fog félresiklani a kapcsolat...
2022. jan. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
és olyan emberekkel lesz körülvéve, akikre egyébként is féltékeny vagyok valamennyire - remélem, hamar rájön, milyen ember vagy, és kivág a pi...ba.
2022. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ertelme annak amit irtal . Ha ezt hiszed a baratnodrol hogy amugy is ugy viselkedne mert olyan kornyezetbe lesz ..mi a p@csanak vagy vele?? Innen szokott kezdodni kb egy narcisztikus kapcsolat stb.. most meg feltekeny vagy csak , most meg gyanusitgatod CSAK .. kesobb meg..

Ha valoban olyan a lany amilyen (mert lehet akar igazad is) akkor nem hogy nyaralast ne tervezz , kapcsolatot se vele! Ennyi

2022. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem húznàm az időt, semmi esetre sem. Viszont lehet, hogy a helyedben elkezdenék magammal foglalkozni, hàtha kiderül a féltékenység valódi hàttere.
2022. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan ember a barátnőd, akiben nem bízol, akkor most szakíts vele.

Ha egy rendes ember, akiben bízol, akkor meg tervezd azt a nyamvadt utazást.

2022. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!