Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor ha minden tökéletes lenne a kapcsolatban leszámitva azt hogy ha engem megbánt még neki áll feljebb és lekezelő módon beszél velem?

Figyelt kérdés
Párom egy nagyon jámbor, jó lelkű férfi viszont nagyon nehéz neki a konfliktuskezelés. És már ott tartok hogy szörnyen bánom ha megszólalok mert jó vége sosem lesz. Mindig én iszom a levét még akkor is ha engem bánt meg. Jön a szokásos, most mit csináljak bmeg,meg már megint mivel sikerült megbántanalak... Aztán rámcsapja az ajtót és napokig tartó kuss..

2022. jan. 24. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Irányitsd ugy hogy ne vegye észre
2022. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2022. jan. 24. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

El lehet érni azt a pasiknál hogy azt akarja amit te, es ugy hogy azt hiszi ő akarta


Triviális pelda:

(Pl.pufgogsz hogy egesz nap nem iþ le se sz.r. de elmennél inkább vele valahova)


Te: szia hogy vagy mizu

Ő: elmondja bla bla bla, visszakerdez es te?

Te: nem is tudom. Épp éhes vagyok nemtom főzzek e, vagy talán ennék pizzát, de rendelni nem olyan ah lehet főzök

Ő: van egy ötletem! Menjunk el egyutt pizzazni!



Es akkor kajak azt hiszi, ő találta ki, ő hívott meg téged.

Közben te irányítottál mindent.


Nem kellett lecseszni, hogy egész nap le se sz.r, nem kellett a képébe vágni, hogy nem visz el sehova bezzeg a haverokkal elmegy, nem kellett KÉRNI sem, hogy veled is fogallkozzon, veled is találkozzon, nem.kellett nyarvogni sem hogy hiányzik es feltetelezni hogy te meg biztos nem hiányzol neki. Csak mert ez szokták csinálni, akik nem észrevétlenul, hanem direktbe erőszakosan akarnak irányítani ami persze védekezést dacot támadást vált ki.


1.voltam

2022. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt amugy eljegyzéssel, gyerekvállalással is meg lehet jatszani, hogy a férfi azt higyje ő akarta...


Ez a férfiaknál vmiért mérhetetlenul fontos hogy ugy érezzék ők irányítanak.

1.

2022. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szóval ha ugy érsz majd el célokat hogy majd nem csapkod ajtot és sőt, ő maga ajánlja fel vagy figyel oda, akkor már jo ution vagy
2022. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tökéletes kapcsolat,ezt te is tudod. Így nem bánik értelmes ember a társával.

Ha a társad ilyen, akkor egy önbizalomhiányos pasi,akinek bántja az egóját,ha nem neki van igaza,és képtelen belátni,hogy ha hibázik.

Jó idegeid vannak, ha tűrsz és nyelsz .., de ha neked így jó...

2022. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"most mit csináljak bmeg,


Azán rámcsapja az ajtót és napokig tartó kuss.."


Most próbálom elképzelni, hogy hogyan viselkedne veled, ha nem lenne "jámbor és jólelkű".

2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez a kapcsolat nettó kuka. Most tényleg össze akarnál házasodni egy olyan emberrel, aki mellett MEG SEM SZOLALHATSZ anélkül, hogy beléd kötne ? Basszus, nem lehetsz ennyire elkeseredett!
2022. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na az exem is ilyen volt. Kuka.

Mindig én kértem tőle bocsánatot, neki állt feljebb . Na ebből elegem lett egy idő után .

2022. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tipikus passzív-agresszív viselkedés, ha rád csapja az ajtót plusz még napokig "némasággal" is büntet.
2022. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!