Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyik napról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyik napról a másikra a kapcsolatban az egyik fél atyáskodó lesz és nagyon lekezelő ha megtagadtam tőle az együttlétet?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, olyan vagyok, aki mindent magának elintéz és sosem kér segítséget. Összejöttem egy férfivel nyáron és mellette is megtartottam ezt a szokást.


Az egész úgy kezdődött, hogy elmentünk valamerre. Az még nem zavar, ha az utcán csókolózunk, de az már igen, ha továbbmegy a jelenet. A csók feletti dolgokat szeretem otthon a négy fal között csinálni.


És ő továbbvitte, pl benyúlt hátul a pólóm alá és ki akarta kapcsolni a melltartóm... Így rászóltam, nagyon megdöbbent... De hát na, ott voltunk az utcán egy padon...

Meg állunk sorba, beáll mögém, hátulról átkarol és a melleimet markolja...


Szóval sokszor rászóltam. Másnap fokozatosan kezdte a flegmaságot. Állandóan azt hangsúlyozta, hogy ő miért egy zseni és én miért vagyok butácska... Nagyon durván csinálta egy idő után; elmentünk egyszer a barátaival találkozni (egy fiú és a párja) és azok is nézték, amilyen stílusban beszél velem.


Illetve tudta, mennyire utálom, ha atyáskodnak felettem, de ő onnantól kezdve mindenbe beleszólt; ezért miért eszem, azt miért iszom azt miért csinálom, stb.


A jövőre való tekintettel - lehet, hogy az a sorozatos kikosarazás aznap volt a kiváltója a későbbi modorának?



2017. febr. 19. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd magára ezt a "zsenit", hülyítsen mást. Komolyan.
2017. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként mondom,sokáig maradsz vele, be fogsz dilizni.

Ovis vagy, hogy meg kell mondani, jegyezni ilyeneket és padon vetkőztetni?

Tiniként még elmegy, póló alá nyúlok,de felnőttként levetkőztet az utcán?? Az én tapasztalataim szerint, ez egyre rosszabb lesz.

2017. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hat, megertem miert tart butacskanak. Tenyleg eleg ostoba vagy, hogy egyaltalan vele vagy.
2017. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Szergej55 ***** válasza:
100%
Hogy ilyenekkel hogy tudtok összejönni, még mindig rejtély. :D
2017. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ez csak szimplán egy tahó.
2017. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés,hogy elhagynám!Az a pasi aki Téged butábbnak gondol mint saját magát menjen a francba. Persze, akár lehetnek értelmi különbségek is, de amit írtál nem azt bizonyítja,hogy Ő annyira intelligens lenne.
2017. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egyedi dolog, hogy ezeket a dolgokat visszautasítottad meg se kellene rajta lepődnie. Én is utálom, ha valakik nyilvánosan szexelnek kb. Persze csókolózni lehet (de abból is inkább a visszafogottabb szájrapuszi nem a ledugom a nyelvem a másik végbeléig című dolog) de a többi számomra se elfogadható. Én abban a pillanatban vágnám pofon, ha nyilvánosan elkezdené fogdosni a mellemet. Nem vagyok egy betokosodott fap*csa, de ez szerintem megengedhetetlen. Én a helyedben elbeszélgetnék vele, hogy kicsit gondolkodjon el magán.
2017. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz, felnőtt ember létére, leszedné rólad a ruhát fényes nappal? Jézusom, hát én egy percig nem maradnék vele.


Jó, mi is játszunk egymással a parkban, de kizárólag éjszaka, sátorozás közben, vagy szeretkeztünk a vonaton, kétszemélyes fülkében, teljes csendben... de itt csak ketten vagyunk, utcán/járművön max. egymás combjára tesszük a kezünket, és ennyi.

2017. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erőszak nem működött, átváltott a manipulációra.
2017. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lett kiemelve a kérdés?
2019. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!