Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszak lettek az orvosi leleteim, mire a barátom ennyit mondd?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok kenődve, mert rosszak lettek az értékeim. Ki is fakadtam, hogy már megint jöhet a tortúra, orvos-gyógyszer-vérvétel, ez egész évben egy rakás pénzért, nem beszélve a fájdalomról.

A barátom némán hallgatott, megkérdeztem, hogy esetleg mondana pár jó szót? Hát ő nem tud, menjek el orvoshoz, ő mit tudna mondani? Ez jobban fáj, mint a betegségem tudata.


Mit gondoltok, ez normális kommunikáció a részéről? Én reagálom túl vagy ő teljesen érdektelen?


2022. jan. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Mióta tart ez a folyamat? Lehet, hogy már nem tud mit mondani.
2022. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnálom! Szerintem semmiképp nem normális, mivel ez a reakció teljes érdektelenségről árulkodik. Nyilván az ember tudja, hogy orvoshoz kell mennie, szóval ez a "menj el az orvoshoz", ez csak lerázás a részéről.


Tudnám amúgy az ilyennek minek párkapcsolat, ha ennyire szarba sem nézi a nőjét, hogy egy-két jó szót szóljon, amikor a másiknak rossz kedve van?

2022. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud együtt érezni vagy nem tud mit mondani.


Nekem nyár végén műtétre kellett mennem illetve vittek mert nem tudtam menni. Igy is nem túl magas százaléku esélyem volt arra hogy tudok majd járni.


Fozom a kaját kérdezi mikor megyek gyógytornára. Mondom 11re megyek. Erre kikelt magából hogy nem igaz hogy akkor kell mennem amikor a fodrászanak van ideje. Teljesen ki volt borulva hogy én öntő módon újra járni akarok és ezért neki később lesz szép haja.


Látszik, mindenkinek a maga baja a nagyobb.


Szerintem ne foglalkozz vele mert úgy érzem hogy neked O nem keresztbe tett csak nem tud jelenleg mit mondani.

2022. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
37%
Hát szerintem nem mindegy hogy mi a bajod.
2022. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Miért nem mindegy, 4-es? Melyik az a betegség szerinted, ami nem elég "nagy" ahhoz, hogy mondj pár jó szót a párodnak, amikor szomorú miatta?
2022. jan. 25. 19:59
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Valószínű hogy belefáradt már.
2022. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
25%
Unja a hülyeségeidet
2022. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Mibe fáradt bele? Fél éve nem voltam sem vérvételen, sem orvosnál. Nem beszélek neki, meg másoknak sem erről, hacsak nem kérdeznek. Nem szoktam panaszkodni, csendben szedem a gyógyszereimet, figyelek az életvitelemre. Megteszek minden tőlem telhetőt, erre megkapom a lesújtó eredményt. Mibe fáradt bele? Mert ha napi szinten ezt nyomnám, megérteném, de így?
2022. jan. 25. 20:25
 9/43 anonim ***** válasza:
91%
Akkor csak lehet, hogy esetlen a vigasztalásban. Én is olyan vagyok. Nem tudok hirtelen értelmes dolgokat mondani, ha valakivel rossz dolog történik, vagy közlik hogy valaki meghalt, mit tudom én. Adj neki kis időt.
2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Igazából egy szint után tényleg nem igazán lehet mit mondani. A betegség konkrétuma meg azért lenne fontos, mert az életmódból fakadó dolgokra még nehezebb bántás nélkül bármit is mondani. Természetesen támogatni kell a másikat minden esetben, ha változtatni, kezeltetni akarja magát. De ha nem tehetsz róla egyáltalán, akkor nyilván több együttérzést is mutathatna. Engem 2 évig gyötört ismeretlen eredetű fájdalom, amitől a végén járni is alig tudtam huzamosabb ideig. Exem nem igazán támogatott egy idő után, ami annyiban érthető, hogy nem haladt semerre a dolog, hiába mentem orvoshoz. Szerencsére nálam kiderült, hogy egy elég triviális dolog okozta a dolgot. Szimpla ételintolerancia, ami miatt begyulladt az egész emésztőrendszerem. Mikor kiderült, már mostani párommal voltam, ő maximálisan türelmes volt, de legtöbbször ő se tudott mit mondani. Mármint, mit mondasz valakinek, akinek le kell mondania a kedvenc ételeinek nagy részéről? Szóval végső soron, szerintem a támogatás fontosabb, minthogy tudja, mit kell mondania egy alapvetően kellemetlen helyzetben. Legyen veled, ha úgy van, kísérjen el.
2022. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!