Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszak lettek az orvosi leleteim, mire a barátom ennyit mondd?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok kenődve, mert rosszak lettek az értékeim. Ki is fakadtam, hogy már megint jöhet a tortúra, orvos-gyógyszer-vérvétel, ez egész évben egy rakás pénzért, nem beszélve a fájdalomról.

A barátom némán hallgatott, megkérdeztem, hogy esetleg mondana pár jó szót? Hát ő nem tud, menjek el orvoshoz, ő mit tudna mondani? Ez jobban fáj, mint a betegségem tudata.


Mit gondoltok, ez normális kommunikáció a részéről? Én reagálom túl vagy ő teljesen érdektelen?


2022. jan. 25. 19:51
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
9%
Mondd már el, mi a betegséged... Könyörgöm, anonim oldalon vagy.
2022. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 peca1000 ***** válasza:
100%

A feleségem olyan mint egy állatorvosi ló.


Mindíg van valami baja, és ha épp sza..rul van, már fel sem tűnik.


Ha már nagyon komoly,és jelzi is, akkor odafigyelek rá, ha sír emiatt (ritkán van ilyen), akkor a magam módján megvígasztalom.

2022. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

33, írtam már, 6 hónapja elő sem hoztam ezt a témát. Amúgy azért nem, mert nem akarok betegségtudatban élni. Edzettem, aludtam jókat, szedtem a gyógyszereket, jókat kajáltam és próbáltam nem azon kattogni, hogy vajon mi van. Már nem tudok mit csinálni, ha még így is szar eredményeket produkálok. Nyilván az ember elkeseredik, sok hűhó semmiért esete.

Ezt csak azért írom, mert egyesek azt feltételezik, hogy nekem folyton bajom van, meg csak ez a téma. Hát nagyon nem!


De ha már itt tartunk, elmondom, hogy amikor neki fáj a feje, hozattatja magának a gyógyszereket velem, főzeti a teákat, vagy múltkor a 37 fokos hőemelkedésével a húslevest a munkaidőmben, mert ő megpusztul olyan szarul van. Lehet a sértődöttség beszél belőlem, de azért ilyenkor megkérdőjelezem, hogy visszakapom-e azt a kedvességet és gondoskodást, amit én nyújtok. :/

2022. jan. 25. 21:23
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed hogy nem akkor sírás helyett pakolj össze neki.
2022. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
64%

Ez függ a körülményektől.


Mi nagymamámnál csináltuk ezt, amikor rájöttünk, hogy hipochonder. Egy idő után már senki nem reagált semmit a dolgaira. Ironikus módon amikor valóban beteg lett, akkor hirtelenjében elmúlt a hipochondriája és nem hajlandó orvoshoz menni, csak nagy keservesen. Érdekes...


De van akinek ez csak egy tény. Orvoshoz kell mennem. Ok, menj, majd mesélj milyen volt, sok szerencsét.


Esetleg vársz valami kamu buzdítást, üres szép szavakat? Ő tudja, hogy neked ez fontos?

2022. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy írják. Ott a szakítás lehetősége is.
2022. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg van, aki nem tud ilyenkor mit mondani, ez nem feltétlen bunkóság.Ha rossz az eredményed mit mondhat azon kívül, hogy menj el orvoshoz?Azt nem mondhatja, hogy semmiség, vagy hogy ne is törődj vele.Akkor úgy tűnne, mintha elbagatelizálná a betegségedet.Ha meg olyan a probléma, értelme sincs a kegyes hazugságnak.Talán megölelgethetett volna, de nem tudta hogy reagáljon.Ilyenkor te is mondhatod, hogy jól esne ez az amaz, és tegye meg érted.


Nekem is volt már párszor rizikós vizsgálati eredményem, ami lehetett volna bármi is.Mikor nem változott semmi, a férjem nem tudta már azt mondani úgy sincs semmi bajom, minden rendben lesz.Csak nézett maga elé, nem szólt, és láttam, hogy mindjárt sírva fakad.Aztán végül én nyugtattam meg őt.

2022. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont ilyesmit akartam én is mondani, mint a #37-es. Megértem a kérdezőt, mert neki némi támogatásra lett volna szüksége, amit nem kapott meg, és teljesen jogosan érzi magát rosszul.


Ugyanakkor ennek az oka szerintem pont nem az, hogy a srác leszarná a leleteket.

2022. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
18%

Csóri nem tud mit csinálni. Ilyenkor mit vartok a másiktól ? Fozzon húslevest ?


Mert ha leesik a kilincs vegye elő a szerszámos készletet javítsa meg.

Ha éhes vagy és nem tudsz főzni mert beteg vagy fozzon egy levest.


De ha kapsz egy dokumentumot rossz értékekkel akkor mit kell tennie ? Photoshopolja meg ? Vagy ilyenkor mi a teendő ?

2022. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
86%

"De ha kapsz egy dokumentumot rossz értékekkel akkor mit kell tennie ?"


Lelki támogatást nyújtani, bátorítani, meghallgatni, empátiát nyújtani, megkérdezni, miben tud segíteni.


Pont ezt mondtam, hogy a fickók ezzel nem tudnak mit kezdeni, mert ezt nem tudják megoldani, csak ott kell legyenek és támogatni.

2022. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!