Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás után lehet újra jó egy kapcsolat? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni, de nem biztos hogy sikerül. A jelenlegi barátnőmnek volt egy ismerőse a gimiben, aki két éven keresztül nagyon bántotta az alakjával, pedig akkor sem volt kövér. Emiatt a barátnőmnek lett egy enyhébb étkezési zavara, ami miatt pszichológushoz is járt, el kellett hagynia azt a sulit és vidékre költözni az apjához illetve akkoriban nagyon megviselte az egész(ekkor még nem voltunk együtt) 3 éve kezdte az egyetemet, azóta vagyunk együtt. Én egy iszonyatosan életvidám, pozitív, mosolygós embernek ismertem meg, akit tényleg sok mindenki szeret és sokan törődnek vele. Nagyon komolyan gondolom/gondoltam vele a dolgot, már az eljegyzési gyűrűt is meg vettem, semmi baj nem volt a kapcsolatban amíg én el nem szúrtam. Én elmentem egy kollégiumi buliba, ahol ott volt az a lány aki bántotta és pszichológushoz járt miatta. Eddig is tudtuk, hogy a lány is ide költözött az egyetem miatt, de a barátnőmet nem zavarta, mivel sosem találkoztak mert más karra jártak. Szóval ezen a bulin nagyon berúgtam és összekeveredtem ezzel a lánnyal.(szex nem volt, de más igen sajnos) Iszonyatosan megbántam, ezért el is mondtam a barátnőmnek, aki néhány nap múlva megbocsátott nagy nehezen. Ez volt három hete, de azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Eddig nagyon figyelmes, törődő volt, mindenre figyelt amit mondtam, most pedig azon kapom, hogy mesélek valamit és ő sokszor csak bámul kifelé a fejéből, azt sem tudja miről van szó. Már nem kerdezgeti naponta, hogy ettem e vagy főzzön e valamit vacsorára. Programok szempontjából eddig ő is talált, a nap 24 órájában pörgött most pedig akkor vannak csak programok ha én ajánlok valamit. A szex 3 éven keresztül csodálatos volt, most viszont olyan, mintha nem engedné el teljesen magát, utána is csak néha bújunk össze, legtöbbször csak összegömbölyödik a takaró alatt. Nemrég az egyik barátnőjével beszéltem erről, és ő mondta el, hogy az a lány akivel megcsaltam milyen undorító dolgokat írt neki miután megtörtént a dolog. Erről nem tudtam, ezért rákérdeztem és mondtam hogy beszéljünk róla, de csak annyit mondott hogy már nem lényeges. A baráti társasága is mindig furcsán néz rám azóta, pasik közül volt olyan aki privátban megjegyezte, hogy "jó hülye vagy ha egy ilyen csajjal elbasztad". És engem zavar is a tudat, hogy tudom hogy sokan vannak oda érte és akárkit megkaphatna. Tudom hogy nagyon elrontottam és a mai napig bánom, de imádom a barátnőmet és szeretném megjavítani a dolgokat és eljegyezni egyszer. Szerintetek ebben az esetben mit tudnék tenni? Próbálja vele még beszélni vagy hagyjak neki egy kis időt még?
2022. jan. 27. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már soha nem fogod tudni jóvá tenni. Ha mással lett volna valami akkor is bitang nehéz és szinte lehetetlen lett volna ebből kimásznotok, de így, hogy vele.. Esélytelen. Még egy kicsit őrlődik rajta, aztán szakítani fog veled.
2022. jan. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeee

Ezt nagyon elszúrtad. Valszeg próbál megbocsátani, mert szeret de ha eltört benne valami akkor ez màr sosem lesz olyan mint régen. Idő kérdèse ès szakítani fog. Lehet hogy nem ez lesz a konkrèt ok, hanem valami kisebb semmisèg, de tudd hogy ez a dolog indította el benne a törèst...

2022. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van. Felelősséget kell vállani a döntésért. Döntöttél. Most nincs napi hamika.
2022. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Persze, hogy lehet, csak ne hozzám akarjon visszajönni, mert felrúgom:D
2022. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne is reménykedj. Ennek annyi, hiába próbálkoztok, egy nőben ilyenkor megtörik valami. Ha lesznek is még jó élményeitek, ő már magában elkezdte elgyászolni a kapcsolatotokat, csak még nem elég erős hozzá hogy kimondja. Ha ennyire szeretted a barátnődet, hogy tehetted meg pont azzal az emberrel aki leginkább traumatizálta az életét? Itt a megbánás kevés, magadat sajnáld.
2022. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak a megcsalás volt óriási hiba, hanem a másik fél személye is.

Ez így duplán rettenetesen gáz!


Egyébiránt megnyugtatlak, nem szereted a barátnődet. Ha szerelmes lennél, eszedbe sem jutott volna megcsalni. A piát felhozni mentségként pedig egyenesen röhejes. A leírtak alapján nem szerelemből vagy vele, hanem mert baromi jó társ volt egészen addig, míg át nem b*sztad.


Szerintem ez a hajó már elment, a következő párodnál már tudni fogod (feltéve, ha tanulsz az esetből), mit nem kell elcseszni.

2022. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, NEM SZERETED!

Semmilyen alkohol és egyéb nem töri meg egy olyan kapcsolatot, ahol mindkét félnek közösek az érzelmek. Itt egyoldalú volt részéről, részedről pedig hát, max a biztonság, whatever..

Amit irt a lány neki, az lehet a legeslegnagyobb KÁROKOZÁS..és hogy bevallottad...maradtál volna silence...

Úgy látszik a dolgok NEM VÉLETLENEK, ÉS HOGY PONT AZZAL, FATÁLIS MEGEGYEZÉSI PONT...SORS AKARTA...

és TE voltál a VÉGZET ...


sehogy, engedd el !! lehet, nehéz, de iszonyat lelki hadneirjam már le ...

nem itélkezés, csak TÉNY !

2022. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akarva sem tudtad volna ennél jobban megbántani. A megcsalás önmagában szörnyű, de az, hogy pont ezzel a személlyel tetted szörnyű.

Ez a csaj tudta, hogy ki a barátnőd? Az alapján, hogy utána írogatott neki üzeneteket, nem kizárt, hogy ez egy tervezett lépés volt a részéről, hogy belerúgjon a barátnődbe. Nem tudom miért utálná ennyire, de nők képesek nagyon aljasan viselkedni.

Mindenesetre ha így is volt, ez nem változtat a te felelősségeden. Azt írod, megbocsájtotta. Tévedsz, ezt soha nem fogja megbocsájtani. Elfogadta, hogy ilyet tettél vele. Ennyi történt. Az, hogy idővel majd visszatér-e minden a régibe... nem fog. A bizalom innentől kezdve már nem lesz meg.

2022. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ennek vége.


Egy "szimpla" megcsalást sem él túl a kapcsolatok nagyobbik százaléka, még akkor sem, ha többtíz éves házasság, gyerekek, vagyon, stb. is van a képben. Ti fiatalok vagytok, a 3 éves kapcsolat még épp csak komoly, így ha egy random csajjal csaltad volna meg, valószínűleg az is bevégezte volna a kapcsolatotokat.


Az, hogy pont ezzel a csajjal tetted meg, egy akkora rúgás a barátnődnek, amiből én személy szerint azt gondolom, hogy egy szakításnál sokkal rosszabb dolgok is elindulhatnak. Ez a csaj hosszú idő óta torzítja a barátnőd valóságérzékelését, azt érezteti vele, hogy ő annyival jobb nála, hogy megteheti, hogy alázza és bántja. Mit gondolsz, milyen üzenetet közvetít az, hogy a 3 éves kapcsolatotok nem ért annyit, mint ez a csaj? Nem pont azt erősíti a barátnődben, hogy értéktelen? Hogy érdemli, amiket ettől a csajtól kap? Sajnos ez az egész nagyon durva mentális spirálba küldheti, ha érdekel a sorsa, beszélj a barátaival és a családjával, hogy figyeljenek rá, mert ha valahogy nem emelkedik ki ebből, kárt is tehet magában akár.


Ha tényleg szereted ezt a lányt, leülsz vele, és elmondod neki, hogy ostoba és önsorsrontó voltál, és hogy vele egy perc is többet ért mint ennek a csajnak az egész élete. A szexet pedig hanyagolod, nem kezdeményezed, mert a barátnőd olyan szintű apátiában van, hogy elhiheted, hogy fejben nincs ott, csak hagyja magát. Legyél mellette, amíg meggyászolja ezt a kapcsolatot, ha pedig kimondja a végét, fogadd el.


Pluszként pedig én a helyedben a másik csajt nagyon durván helyre raknám. Oké, hogy hülyeséget csináltál, de mit képzel magáról? Hogy jön ő ahhoz, hogy alázza a barátnődet? Szemét. Védd meg őt, ez jár. Ha nincs hozzá kedved, akkor pedig adj elérhetőséget, nem voltam még bully, de ebben az esetben szívesen leszek.

2022. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Fú, baszki... Eleve óriási hátbaszúrást követtél el, de hogy pont vele...


És a csaj is hinti a sót a barátnőd friss lelki sebeibe.


Gratulálok, ezt megjavíthatatlanul elszúrtad.

2022. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!