Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás után lehet újra jó egy kapcsolat? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni, de nem biztos hogy sikerül. A jelenlegi barátnőmnek volt egy ismerőse a gimiben, aki két éven keresztül nagyon bántotta az alakjával, pedig akkor sem volt kövér. Emiatt a barátnőmnek lett egy enyhébb étkezési zavara, ami miatt pszichológushoz is járt, el kellett hagynia azt a sulit és vidékre költözni az apjához illetve akkoriban nagyon megviselte az egész(ekkor még nem voltunk együtt) 3 éve kezdte az egyetemet, azóta vagyunk együtt. Én egy iszonyatosan életvidám, pozitív, mosolygós embernek ismertem meg, akit tényleg sok mindenki szeret és sokan törődnek vele. Nagyon komolyan gondolom/gondoltam vele a dolgot, már az eljegyzési gyűrűt is meg vettem, semmi baj nem volt a kapcsolatban amíg én el nem szúrtam. Én elmentem egy kollégiumi buliba, ahol ott volt az a lány aki bántotta és pszichológushoz járt miatta. Eddig is tudtuk, hogy a lány is ide költözött az egyetem miatt, de a barátnőmet nem zavarta, mivel sosem találkoztak mert más karra jártak. Szóval ezen a bulin nagyon berúgtam és összekeveredtem ezzel a lánnyal.(szex nem volt, de más igen sajnos) Iszonyatosan megbántam, ezért el is mondtam a barátnőmnek, aki néhány nap múlva megbocsátott nagy nehezen. Ez volt három hete, de azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Eddig nagyon figyelmes, törődő volt, mindenre figyelt amit mondtam, most pedig azon kapom, hogy mesélek valamit és ő sokszor csak bámul kifelé a fejéből, azt sem tudja miről van szó. Már nem kerdezgeti naponta, hogy ettem e vagy főzzön e valamit vacsorára. Programok szempontjából eddig ő is talált, a nap 24 órájában pörgött most pedig akkor vannak csak programok ha én ajánlok valamit. A szex 3 éven keresztül csodálatos volt, most viszont olyan, mintha nem engedné el teljesen magát, utána is csak néha bújunk össze, legtöbbször csak összegömbölyödik a takaró alatt. Nemrég az egyik barátnőjével beszéltem erről, és ő mondta el, hogy az a lány akivel megcsaltam milyen undorító dolgokat írt neki miután megtörtént a dolog. Erről nem tudtam, ezért rákérdeztem és mondtam hogy beszéljünk róla, de csak annyit mondott hogy már nem lényeges. A baráti társasága is mindig furcsán néz rám azóta, pasik közül volt olyan aki privátban megjegyezte, hogy "jó hülye vagy ha egy ilyen csajjal elbasztad". És engem zavar is a tudat, hogy tudom hogy sokan vannak oda érte és akárkit megkaphatna. Tudom hogy nagyon elrontottam és a mai napig bánom, de imádom a barátnőmet és szeretném megjavítani a dolgokat és eljegyezni egyszer. Szerintetek ebben az esetben mit tudnék tenni? Próbálja vele még beszélni vagy hagyjak neki egy kis időt még?
2022. jan. 27. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindentől függetlenül le a kalappal a barátnőd előtt, hogy ezt az egészet ilyen korrekten kezeli és nem rúg fel az űrbe két lábbal ... bár lehet, hogy csak azért van csendben, mert épp tervez valamit ellened 😀
2022. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval.


Van egy csaj, aki bántotta az imádott barátnődet. Te pont ezt a csajt minimum lesmároltad, de lehetett ott más is.


A részegség nem kifogás, nem lettél agyatlan zombi a piától.


Az egyetlen korrekt dolog amit tettél, az az, hogy elmondtad.


De nem látom, hogy bárhogy is támogatnád a jelenlegi helyzetben. Az se érdekel, hogy a csaj még rugdossa mentálisan.

2022. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennél rosszabbal nem is csalhattad volna meg. Én is nő vagyok, és sokmindent láttam, megértem már ahhoz hogy egy (ismétlem EGY) félrelépést megbocsássak, de hogy pont az ellenséggel...

Fel nem tudom fogni hogy akaszkodhattál össze pont azzal az egyetlen személlyel, aki egy életre szóló sebet ejtett annak idején a párodon. Én az ilyet kb kanál vízben folytanám meg, nemhogy még kavarnék is vele, akárhogy is néz ki.


Csodálkoznék ha ezt megtudná bocsájtani, vagy ha egyáltalán veled maradna, de abban biztos lehetsz hogy most egy világ dőlt össze benne. Lehet ez még nagyobb sérülés neki mint anno gimiben.


Szerintem majd akkor keress legközelebb barátnőt, ha már felnőttél annyira, hogy néhány pohár után nem csalod meg akár a legnagyobb ellenségével is.


A párom ellensége az én ellenségem is, es ha csak nem muszáj, szóba se állok vele.

2022. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
undorító vagy. neked csak az volt a jó, hogy a csajod körülrajongott, kinyalta a segged, te pedig még így is félrementél jódolgodban. és a PIÁRA fogni....szánalmas hülyegyerek vagy. ne legyenek illúzióid, nem szereted/szeretted ezt a lány. remélem kib*sz a p*csába
2022. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!