Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem kedvel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kedvel a jövendőbeli anyósom?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal. Ha a felszínt nézzük csak akkor jónak tűnhet az anyóssal a viszonyom, de úgy érzem neki nem én vagyok a szíve választottja és nem engem képzel el a fia mellé. Néha ha hármasban beszélgetünk mintha versenyezne velem a párom figyelméért és ez meglehetősen zavar. Nem vagyok tökéletes de próbálkozom. A párom egy kicsit anyuci pici fia, az exével ezért is mentek szét. Félek hogy előbb-utóbb a mi kapcsolatunkban is túl nagy szerepet kap majd Anyuka és ez lesz a vége. Mit tudnék tenni hogy ne mérgesedjen el a dolog?

2022. jan. 27. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a jövendőbeli anyósod. Már bocsi.

"A párom egy kicsit anyuci pici fia, az exével ezért is mentek szét."


Van olyan, hogy jogosan nem kedvel valakit az anyuka, de úgy látszik, ő olyan, aki minden lányt fúr, aki a kisfia közelébe merészkedik.

2022. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha anyuka nem szívlel és a fia az anyjára hallgat, akkor neked reszeltek.
2022. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es nem írt semmit ami erre utalna. Sőt ki se fejti miben nyilvánul ez meg. Egyáltalán azt se írta, hogy honnan tudja, hogy ezért mentek szét az exével. Lehet hogy csak ő lát bele olyan dolgokat amikről szó sincs.
2022. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a felszínt nézzük csak akkor jónak tűnhet az anyóssal a viszonyom, de úgy érzem neki nem én vagyok a szíve választottja és nem engem képzel el a fia mellé. "


Ebből a mondatból gondolom, mivel csak érzi. Az sem derül ki mióta ismeri a párja anyukáját, mert a párja anyukája még nagyon nem az anyósa. Az anyós fogalma más. Felszínt nézzük? Na és mi a felszín, erről se írsz, se arról hogy miből érzed hogy nem kedvel, és arról se, hogy miért gondolod azt hogy versenyzik veled? Nem lehet, hogy csak örül a fiának,mert ritkán látja? Az sem derül ki, hogy ott lakik-e még a párja. Szóval ezek nem tények, ezek csak találgatások amiket írtál.

2022. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Érezhetően lenézed a "párod", anyuci kisfiának titulálod stb.


Miért vagy vele, ha eredendően lenézed? Ennek mi értelme van? Mintha egy skinhead összejönne egy feketével és állandóan emiatt rinyálna. Értelmetlen!

2022. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A párom maga mesélte hogy ez volt a probléma sőt még az anyuka is sztorizott erről eleinte. Másfél éve alkotunk egy párt, nagyjából két hónap után ismertem meg a szülőket. A beszélgetésnél azért érzem hogy versenyezni szeretne velem, mert eleinte mindig teljesen jól indul a dolog, utána pedig csak saját magáról beszél miközben a témához mindketten ugyanannyit tudnánk hozzátenni. Nyilván meghallgatom és utána kezdenék bele a saját oldalamba, de 9/10 alkalommal a szavamba vág és új témát hoz fel. Nyilván mivel a párom anyukája és idősebb is megadom neki a tiszteletet, de míg én az egész önéletrajzát kívülről fújom már, nem hiszem hogy ő sok dolgot tudna mondani rólam. Még félek a páromnak felhozni ezt a témát komolyabban, bár már utalgattam rá. Szeretném ha jó viszonyt tudnánk folytatni de rettentően félek hogy nem sikerül a végén.
2022. jan. 27. 20:19
 7/8 peca1000 ***** válasza:
66%

Halgasd végig anyukát, nagyokat bólogass, és magadban szard le, hogy mit kárál a vén szatyor.


Ha szavadba vág, akkor mond meg neki, hogy végigmondanád, mert nem fejezted be.


Be fog kussolni, ha szerencséd van.


Ha nem veszi a lapot, látványosan kezd unni, amit mond.


Ne érdeklődj utánna, ne hozz fel témát, a pároddal foglalkozz.


Soha nem lesz senki elég jó a pàrja szüleinek, ez tapasztalat.

2022. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szeretném ha jó viszonyt tudnánk folytatni de rettentően félek hogy nem sikerül a végén."

Ha félsz, akkor már semmi esélyed. Alulmaradtál.

2022. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!