Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavar,ha üvöltözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar,ha üvöltözik a férjetek,párotok?

Figyelt kérdés

Fontos leszögezni,hogy kiabalásra,üvöltözésre,asztal csakododásra gondolok, semmiképpen nem fizikai agresszióra ,pofonra stb ,mert az nyilván vállalhatlan.

De nagyon idegesítő,hogyha van egy probléma,konfliktus én az a mindent megbeszélő típus lennék párom meg üvöltözik,csapkodja a billentyűzetet stb.

Ezt érdemes ráhagyni?Tudom,hogy valaki ilyen olaszosabb,de tőlem ez annyira távol áll,és bántónak érzem mindig.



2022. jan. 27. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Alapból nem állok szóba ilyen emberekkel, az életteremben nincsenek ilyenek, az utcán pedig rendőrt kell hívni, majd azt lenyugtatja a gumibottal a hőzöngő idiótát.
2022. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Én nem bírnék egy ilyen férfival együtt lenni.

Jó, nem mondom, hogy két-három évente, egy nagyon nagy konfliktusnál nem fér bele, de rendszeresen biztos, hogy nem. Amúgy én is olaszosabb temperamentumú lennék, de van önkontrollom, és addig nem kezdek bele egy dolog átbeszélésébe, amíg nem érzem azt, hogy képes lennék normálisan a másikhoz szólni. Egyszerűen megkérem, hogy adjon 15-20-30 percet, amíg átgondolom, lehiggadok, tudok értelmesen gondolkodni, és utána nekikezdhetünk. Ezt elvárom a másiktól is.

2022. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

miért is vagy vele egyáltalán?

ja nincs is eszed hozzá

2022. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem. 5 év együttlétünk alatt 1x nem láttam még idegesen a páromat és soha nem emelte fel a hangját sem velem, se másokkal szemben se.
2022. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Apám ilyen, szerintem borzasztó. A konfliktuskezelésem a béka segge alatt van miatta, újra kell tanulnom az egészet. Ő ordítozott én meg elnémultam és kórosan konfliktuskezelő lettem.
2022. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudnék ilyen férfival élni, szégyen vagy nem, én elsírnám magam. Megijesztenek az üvöltöző emberek.
2022. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Jó azt olvasni, hogy milyen sokan elítélik ezt a fajta viselkedést. Az én férjem is ilyen, ez az egyik oka annak, hogy már nem tudok többé rá úgy nézni.
2022. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen baratom volt, azota kulon figyelek ra, hogy semmi nyoma ne legyen ennek. Soha tobbet!


Szoval nem hogy zavar, szakitook, illetve soha nem lezdenek vele komoly kapcsolatba.

2022. jan. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,olaszosabb.Inkább bunkó.
2022. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom a hangos veszekedést üvöltözést. Múlthéten a párom csak egy kicsit másabb hangnemet ejtett( nem veszekedett, csak arogánsabban szólt) én miközben mondta a magáét, odamentem annyit mondtam neki hogy most megijesztesz, és otthagytam.

Kb 3 perc múlva jött, bocsánatot kért.

2022. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!