Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos férfiként melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként melyiket választanátok? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés

1. Álmaitok nője külsőre, és intelligens, bármit jól meg tudsz vele beszélni. Emellett magas életszínvonal, nagy ház, luxuscikkek, évi 2 külföldi nyaralás. Viszont cserébe a nő folyton vitázna, és kb 2 évente megcsalna, lennének egyéb viszonyai.

2. Egy átlagos, picit butácskább, de kedves lány, szerény életvitel, néha anyagi problémák, viszont tökéletes összhang, örök hűség, és szeretet.


2022. jan. 27. 20:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
Keresnék egy harmadikat
2022. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%

1.


Hamarabb tudom magam nyitott kapcsolatban elképzelni, mint egy butácska emberrel (pedig mindkettőtől vakarózom). Hogy lenne már összhang, ha buta?!

2022. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mit jelent h butáska?
2022. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
kettes
2022. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
11-gyel értek egyet.
2022. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
2. 34f
2022. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen,mit jelent,hogy butácska,szerény életvitel?

Pl.munkahelyen,én sem reklámozom,milyen anyagú helyzetünk van,amennyire lehet,szerény életvitelt közvetítek.

2022. jan. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt kell megvizsgálni, hogy melyik nő személyisége áll közelebb a tiédhez. Melyik nő mellett "lehetsz önmagad". Kivel jobb úgy együtt lenni, hogy nem érzed úgy, mintha meg kellene felelni neki.

Hiába van külföldi nyaralás meg luxus, ha sok a vita. Főleg ha a nőnek a pénze miatt domináns a viselkedése és ez a férfit zavarja.

Vannak akiknek a pénz a mindenük, ez határozza meg az életüket, és inkább elviselik a napi szintű konfliktust csak luxusban élhessenek. Nekik inkább az 1. verzió lesz a nyerő.

Aki viszont egy kapcsolatban a szeretetet, tiszteletet, egymás megbecsülését helyezi előtérbe, és nem a pénzt, luxust, annak a 2. verzió lesz a nyerő.

A kérdezőnek is azt kell mérlegelnie, hogy a szürke hétköznapokon a lelki nyugalma és a szeretet a fontos, vagy a pénz. Én a 2. verziót választanám.

2022. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A masodik es a negyedik valaszolo nem ugyan az. En irtam a negyedik valaszt, es nem tartom magam incelnek es kozel 10 evvel vagyok a 2. Valaszolonal idosebb!
2022. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Második.
2022. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!