Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként mit választanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként mit választanál?

Figyelt kérdés

1. Van egy sok éves házasságod, mindig hűséges voltál, de az egész elllaposodott, de van egy gyermek, aki összetart. Minden nap a gyermeked mellett tudsz lenni.


2. Beleszerettél valakibe, akivel nem volt még semmi, de tudod, hogy ő is nagyon szeret téged. Egy vidám, boldog élet várna vele, de hétvégi apuka lennél.



Mi tévő lennél? Képtelen vagyok döntést hozni. Feladnál egy stabil, de jónak nem nevezhető életet a boldogságért? Ha így döntenék, valaha megértené a gyermekem?


2021. okt. 31. 21:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem lehet megoldani,akkor a kettes.

Én is ezt vasztottam,igaz még nincs más nő.

Túl rövid az élet egy rossz kapcsolatra,ami senkinek se jó,főleg a gyedeknek ha azt látja hogy nem szeretik a szülők egymást.

2021. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
60%

*gyereknek.

F/35

2021. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
56%
1. Pszichológust a FELESÉGEMMEL, akivel eltöltöttem az életem egy jelentős részét és MEGÉRDEMLI, hogy az életközepi válságomat ne a "szerelem" hazugságával és egy szeretővel csillapítsam.
2021. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
43%

Ez a baj ... hogy hülyének nézed a gyereked. Te vagy itt a nagyon okos aki eldönti mindenki helyett a lépéseket és mártírt csinál magából.


Ha jó ember is vagy, így kell a katasztrófába vezetni mindenki sorsát! 👏👏👏👏

2021. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
61%

Boldogságot választanám.

Ha ez azzal jár, h elválok, megteszem. Nem elhagyom a gyereket, hanem az anyját hagyom el.

2021. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
68%

4 es.

Nem majd a gyerek fog dönteni hogy maradjanak együtt a szülők ugye?!

Ezt te se gomdoltad komolyan

2021. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
81%
A valóság meg az, hogy az 1-es nem annyira rossz, a 2-es meg nem tökéletes. Csak könnyebb hazudni magadnak, mint belátni az igazságot. Magaddal kezdd! A fejedben tegyél rendet, mert az a vidám, tökéletes és boldog élet egy másikkal egy baszott nagy kamu. Csak addig tűnik oylan izgalmasnak és tökéletesnek, amíg nem vagy benne. Aztán az is pont ugyanolyan lesz, ha TE nem változol. Márpedig az nincs tervben, ugye, csak az unalom elhagyása, a gyereket meg nevelje a nő, mert te már unod a felelősséget, mennél dgni tovább.
2021. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
31%
#6 kérlek idézd hol írtam, hogy a gyerek döntsön az apja sorsáról!!!
2021. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
74%
Olyan opció miért nincs, hogy ésszerű keretek közt, őszintén megbeszélve, egymást építve és segítve megpróbáljuk rendbehozni a házasságot, és HA nem megy, csak aztán tovább haladni?
2021. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
35%
Elválnék. Az sem rosszabb a gyereknek, minthogy egy gerinctelen féreg az apja, aki a hazugságaival fájdalmat okozott az anyjának. Bárcsak apám is ezt tette volna, most nem lenne a szememben halott, hanem látogatnám is.
2021. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!