Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt a leghosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt a leghosszabb, amíg haragudtál a párodra azért, mert borzasztóan megbántott és megalázott?

Figyelt kérdés

Légyszi a "nekem normális párom van és sosem tenne ilyet" jellegű kommenteket hanyagoljuk mert nem releváns most ide.

Elkövettem egy hibát amivel nagyon megbántottam a páromat. Nem megcsaltam. De sajnos megbántottam és megaláztam vele.

5 nap telt el. Nincs néma csönd, beszélünk pár szót (együtt élünk), ad puszikat, éjjel hozzámbújik stb, de látom rajta, hogy haragszik rám. Próbálok teperni és kiengesztelni de sehova nem akar velem jönni, a haverjaival viszont tegnap is elment. Beszélgetni de akar nagyon magáról a dologról, szerinte ő már mindent elmondott az első nap.


Mit tehetek ilyenkor? Én vagyok a nő, 3 éves kapcsolat.


2022. jan. 28. 08:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen az őszinte bocsánatkérésen túlvagyunk már, kb. 30x kértem bocsánatot és ígértem meg, hogy soha többet nem fog előfordulni és adjon még egy esélyt, hogy bizonyíthassak neki.
2022. jan. 28. 08:32
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

1. Ha a párom magyaráz bocsánatot kér stb akkor azonnal meg is van beszélve, utana ugyan fel-feljön neha a tema megint magyaráz, de szép lassan elkopik. Érzelmileg nem zsarolom olyanokkal amiket irtal


2.ha olyan serulést okoz amit nem birok levetni, még akkor is megbocsatok vele maradok nem pattogok a teman, nem zsarolom erzelmileg, de szép lassan leválok rola.


Ertem ez alatt pl kiderult hogy tarskereson volt a párom. Balhe. Letagadta. Nem vallja be.nem oszinte. Lejottem a temarol ugyan vele jártam tovabbra is. Nem pattogtam a teman. De szép lassan megtorte a bizalmam. Azaz nem biztam mar benne. Feltekeny lettem.folyamatosan bizonyitania kellett volna hogy valoban engem akar komolyan vesz. Nem bizonyitotta sőt flegmázozt velem a kaocsolatban tovabbra is.

Kb 2-3 honap volt es kerestem mást.leléptem.

2022. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan egy ilyen barátnőm sem volt, rokonom annál inkább, aki sportot űz mások alázgatásából, kifejezetten férfiaknál.

Kb 10 éve nem beszélek vele.

Eljátszotta párszor, elég volt belőle.

2022. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*az exem volt társkeresőn mellettem. Amit letagadott. Annyi gerince se volt hogy oszinten megbeszeljuk.
2022. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyáltalán nem biztos, hogy megbocsát, és semmit sem tehetsz, hogy változtass, csak vársz, esetleg ha ő mond magától valamit, az ésszerűség határain belül, akkor azt.

Engem egyszer bántott meg igazán a párom, még kapcsolatunk kezdeti szakaszában, majdnem szakítottam is miatta. Végül majdnem fél év kellett, hogy el tudjam teljesen engedni a dolgot. Nem voltam végig rideg, meg ilyesmi, de elő-elő jött belőlem. Szintén azért nem döntöttem elhamarkodottan, mert már együtt éltünk, és nem akartam ide-oda költözni meggondolatlanul. Ha elmentem volna, akkor nincs folytatás. Utólag visszanézve, jól tettem, mert azóta eltelt 4 év, és minden klappol.

2022. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem tudsz mit tenni. Emberek vagyunk, bántunk másokat, te pedig bocsánatot kértél és ígéretet tettél arra, hogy nem fordul többet elő.


Ha amúgy szeretitek egymást, és alapvetően nem rengette meg a rólad alkotott képét a tetted, lassan lenyugszik és visszatér agyban is a kapcsolatba. Ha olyan mértékű a kár, akkor pedig szép lassan elhal a kapcsolat, de ez egyedül rajta áll. A tetteinknek következménye van, a te tettednek az a vezeklése, hogy ezt a bizonytalanságot el kell viselned egy ideig.


Legyél az, aki vagy, legyél mellette, de ne puncsolj, mert az nem változtat semmin, sőt. Bízz a legjobbakban, aztán majd a jövő hozza a többit.

2022. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még személyes tapasztalat: nekem közel egy évbe telt megbocsátani és elengedni egy olyan dolgot, ami az alapelveimmel ellentétes volt, és megingatta a hitem abban, hogy nekem a párommal kell lennem. Szintén nem megcsalás. Nem voltam rideg, nem büntettem, de többször is feljött a dolog, míg egyszer lecsillapodott bennem annyira, hogy úgy éreztem, fontosabb a kapcsolatunk mint ez a téma, és elengedtem. Nagyon szeretem a párom, de van, amihez idő kell.
2022. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Beláttad hibáztál, többször bocsánatot kértél, figyelj oda, a jövőben ne forduljon elő. Innentől kezdve barátodtól függ hogyan tovább. Ha el tudja fogadni és megbocsátani, akkor folytathatjátok ahol abbamaradt a kapcsolat. Ha nem tudja elengedni, akkor egy ideig örlődni fog, majd szakítás lesz a vége.


Azt javaslom te is mozdulj ki otthonról, hagyj neki időt, teret. Nem muszáj otthon folyamatosan várnod és kedvébe járni, légy természetes, mintha elengedted volna a történetet, hiszen mindent megtettél. Nem tesz jót a kapcsolatnak, ha folyamatosan ezen kattog az agyad, rendszeresen bocsánatot kérsz és a fenekében vagy.

2022. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pont azzal taszítod el magadtól, hogy nagyon erőszakosan a bocsánatát várod.
2022. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!