Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő amíg nárcisztikus párotok nem keresett?

Figyelt kérdés
Mi lefutottuk a harmadik korunkket, és 4 hónapja nem keres, ilyen hosszú idő még nem volt. Nektek volt már ennyi?

2020. nov. 6. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Mindig ugyanaz az ember írja ki azokat a kérdéseket, amelyben szerepel a "nárcisztikus" szó? Eléggé idegesítő.
2020. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, mikor rájöttem, hogy ilyen, azonnal letiltottam, és a munkahelyi portásoknak szóltam, hogy ha be akar jönni, akkor hajtsák el!
2020. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

6 ho

Ujra probalkozott, elhajtottam

Megint 3 ho, elhajtottam

Akkor mar vegre lekopott

2020. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem a párod, te meg egy önjelölt fotel-pszichológus vagy.
2020. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem több mint másfél éve ugyanaz az ember írja ki a nárcisztikus pár jellegű kérdéseket.
2020. nov. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés kiemelgetése helyett pszichológus felkeresése lenne javasolt, mert direkt foglalkozol neked nemtetsző, téged dühítő dolgokkal, ez a továbblépést gátolja. Ha tovább szeretnél lépni, kérj segítséget.
2020. nov. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nagy divat lett ez a "nárcizás", tipikus hülye 40 éves harmadjára elvált nők/per örök magányos nők simogató szava. Ez a nyílván én vagyok a tökéletes és mindenki beteg. Ámbár azt sem tudják mit jelent. Amíg nem patológiai eset (és valszeg nem az), max annyira nárcisztikus, mint ti kedves hölgyeim. Vagy mint én :).
2020. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
5 éve együtt vagyunk, úgy költözött hozzám 3 hónap után, kb észre se vettem és itt volt, és nem volt nap, hogy ne keressen, na meg nyugtom se tőle, ja meg még el is vett. Hát nemtom, mi vár rám, be vagyok 💩va rendesen....
2020. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam 3havonta szokta, de mindig elhajtom.
2020. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 most már inkább férfiak használják ezt a szót.
2023. aug. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!