Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel a 28-hoz van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel a 28-hoz van értelme szakítani? Fogok még találni valakit, aki szeret és tisztel?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve jelenleg a parkapcsolatom miatt. Nem történik semmi, nem oldódnak a problémák, a párom nem hajlandó tenni semmit, hogy jobb legyen.

Van még értelme ujrakezdeni ennyi idősen? Mi lesz, ha nem találok senki mást?



2022. jan. 29. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, ebben már nincs ráció, nem lesz fejlődés és a jelenlegi helyzet neked rossz, akkor ki kell lépni. Olyan nincs, hogy nem lesz más. Az mindig lesz. És egyedül is sokkal jobb, mint egy halott kapcsolatban.
2022. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a Férfi?
2022. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

30 es 40 felett is válnak emberek.

28 az inkább még jo is hogy minel hamarabb kezdesz ujba.

2022. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fiatal vagy még, hidd el, ha szétmentek, 35 évesen már nem is fogsz emlékezni a mostani kapcsolatodra. Én 35 éves férif vagyok, emlékszem mennyire be voltam betegedve 21 és 27 éves koromban is egy szakításba.... azóta már annyi víz lefolyt a Dunán, hogy azoknak a barátnőimnek kb. már a szülinapjára sem emlékszem. Ilyen az élet, elhalványulnak idővel az emlékek. A világon nincs olyan minden elsöprő évtizedeken át kitartó csöpögős szerelem mint a "Szerelmünk lapjai" c. filmben.
2022. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes, hogyha nem jó a kapcsolat, akkor ki kell lépni. 70 évesen is, nemhogy ilyen fiatalon. 28 évesen még nagyon fiatal vagy benne maradni a rosszban. Persze amit tudsz tegyél meg, de ha nem megy, akkor el kell engedni. Úgyis lesz más.
2022. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van, ha nem vagy boldog. Nekem 30 éves nőként volt hasonló dilemmám, hosszú kapcsolat, szerettem volna családot is, és a tudat, hogy mindent kezdhetek elölről...

De életem legjobb döntése volt, hogy léptem.

2022. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
27 évesek voltunk az akkori barátnőmmel, a szakításunk éjszakáján bömbölt a vállamon: "Annyira azt hittem hogy te vagy az igazi, annyira azt hittem tőled lesz gyerekem!" - Azóta eltelt jó sok év, mindketten megtaláltuk a boldogságot másvalaki mellett, neki is, nekem is született gyerekem, semmit nem tudunk egymásról.
2022. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen 2 gyerek és egy válás után kerültem a helyemre. Igen, van!
2022. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beleragadni egy szar kapcdolatba. Kortól függetlenül. Fiatal vagy, lesz olyan. Lépj ki ha nem megy. Ennek van értelme?


Nem jobb egyedül de boldogan mint kapcsolatban ahol rossz de effektíve ugyanúgy egyedül vagy? De!

2022. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A 29-edik életév után egyből a sír jön. Ne legyél szingli, két év múlva úgyis meg fogsz halni, két évnyi boldogság meg már minek? Az úgyis csak két év meg úgyis meghalsz.
2022. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!