Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar vele. A távolság miatt. De azt mondta h szeret és h nekem így lesz a legjobb. adott 1 hetet h meggyőzzem h van értelme folytatni. Mit csináljak? :\

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakits vele te!;))
2012. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj h nagyon szeretem :\
2012. márc. 27. 16:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá,és keféld ki belőle a lelkét is.utána mond azt neki,hogy ha ezekutánis szakítani akar,akkor egy idióta...nem viccnek írtam,fogadd meg.
2012. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LRA válasza:
Ha igazan szeretne es komolyan gondolna a kapcsolatotokat nem szakitana veled. De bizonyara jobban szereti a suru nemi eletet mint teged, es fel h a tavoletedben ugy sem birna ki nelkule, ezert inkabb szakit veled. Fogadd el hat, mert jobb ha szakitottok mintha allandoan megcsalna
2012. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a táv? Mióta együtt? Korotok?
2012. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
280 km :'( 10 hónapja.. én 15 ő pedig 18
2012. márc. 27. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
280km-nél lehetetlen kapcsolatot fenntartani...Engedd őt el!
2012. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eddig mindig meg tudta oldani.. :\ múlt héten is itt volt és minden rendben volt.. tavaszi szünetben én mentem volna... de ma feljött és azt mondta h szeret.. és meg is csókolt meg minden.. :\ aztán hazament.. :\
2012. márc. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!