Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi miért nem mondhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi miért nem mondhatja hogy:"Nem érdekel ha nincs autója, de én nem fogom fuvarozgatni!"?

Figyelt kérdés

Legtöbb nő ha férfinek nem lenne autója akkor a korlátlanul rendelkezésre álló férfiállományból választ egy másikat akinek van. Ha mégis elfogadja hogy a férfinek nincs autója, akkor viszont azzal a feltétellel, hogy:


"Nem érdekel ha nincs autója, de én nem fogom fuvarozgatni!"


Ugyanez fordítva a férfi azonnali lecserélését jelentené.


Miért?



2022. jan. 30. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
A férjemnek nincs autója. Nekem sincs. Így senki nem fuvarozgat senkit. Erre mit lépsz?
2022. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Igazságtalan vagy sem, ilyen a rendszer. Minden rendszer alapvetően rossz. Fordítva is vannak ilyenek, az intézményesített rendszerek pedig még undorítóbbak.


Tegyél egy helyre egynél több embert, onnantól azt úgy nevezzük, hogy "probléma". 5000 év alatt még nem létezett olyan rendszer, emberi kapcsolat (rokoni, szerelmi, munkatársi, baráti stb.) ami igazságos lett volna.


Ezeket el kell fogadni és meg keresni azokat akiknek szintén nem jön be az adott rendszer, belőlük kell választani.

2022. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés árnyaltabb. Van az a szint, ahol már tényleg pofátlanság ugráltatni a másikat. Viszont ennek ez ellenkezője is ugyanolyan rossz, a teljes önzőség, elzárkózás.


Igen is, ha lenne párom, akkor én is segítenék neki ilyen téren, ha mondjuk nem lenne kocsija. Viszont ha állandóan cipeltetné magát, még a sarki kisboltba is engem kérne mindig, hogy vigyem le, akkor elgondolkoznék. Egy arany középutat kell találni

2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert a nők számára az egyenlőség azt jelenti, hogy a nőknek mindent szabad, a férfiaknak csendben kell maradni, és tűrni. Sajnos sok férfi belemegy ebbe érthetetlen módon.
2022. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
A phaszt rinyáltok itt! A nőknek is van autója.
2022. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

"a korlátlanul rendelkezésre álló férfiállományból választ"


Akkor te meg válassz a korlátlanul rendelkezésre álló nőállományból.


AMúgy én sem fuvaroznám. Nyilván ha együtt megyünk valahova, akkor nem gond, de nem vagyok ingyen taxi. Menjen taxival vagy bkk-val.

2022. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiragadott, valósággal egyáltalán nem megegyező aspektussal akarod benizonyítani, hogy fúj csúnya nők.

Nem értem mi volt a cél a kérdéssel. De ha kicsit kibújnál az incel sorstársaid (önsorsrontótársaid) spannolásából, és csak kinyitnád a szemed, hamar kiderülne az ilyen blődségekről hogy nem igazak.

Nekem például másfél éve van barátom, ebből egy évig csak nekem volt autóm. Már a randizgatások elején gyakori program volt hogy minden fele kocsikáztunk, lementünk a mogyoródi fürdőbe, aztán később ha szabadnapos voltam de ő dolgozott, nála aludtam és másnap bevittem.

A szerelem arról szól hogy mindenki úgy segíti a másikat ahogy tudja, és mindkét fél annyit ad a másiknak, amennyi telik tőle. Nekem ez a fuvar. Neki -mivel pacsirta, én meg éjszakai bagoly, így ő előbb kel- ez az ágyba reggeli. Például. De mondhatnám az olyan apró figyelmességeket hogy imádom a pulcsiját és nekem adta, vagy konkrétan megtanított főzni. Hol érdekel engem hogy van-e kocsija vagy sem? Egy értékes ember akit teljes szívemből szeretek, jó vele a szex, inspiráljuk és a nehézségeken átsegítjük egymást.

Térj vissza a valóságba, mert ha az ilyen kiragadott konteókkal magyarázod hogy miért nincs nőd, sosem fogod megtalálni a valódi okokat.

Sok sikert és boldogságot kívánok! 24N

2022. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
A férfi olyan, mint a méh kaptárban a dolgozó here. Így hívják a hím méheket. A társadalomban is a férfiak a dolgozó herék, akiknek a saját maguk ellátásához kellőnél sokkal több anyagi javat kell felmutatniuk általánosságban, minél inkább akarnak valamit egy nőtől. Nincs egyenlőség, nincs egyformaság.
2022. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
A nők valamiért csak úgy akarják az egyenjogúságot, ahogy nekik jó. Van, amelyik azt is elvárha, hogy randikon is tön ingyé furikázva legyen. Nekem van autóm, a páromnak is, szóval nàlunk mindenki magát fuvarozgatja.
2022. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Simán mondhatja. Az, hogy te nem mondod, a te problémád.
2022. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!