Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy egy nő ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy nő ilyen? Szakitanom kéne?

Figyelt kérdés
A párom egyre jobban idegesit. Egyszerüen mindig neki kell, hogy igaza legyen. Nem tudja elviselni, ha nekem van igazam ha pedig ezt mondom neki, akkor azzal jön, hogy "Jaj a pasi büszkeség". Mostanában mindig ezt hajtogatja, mintha ekkora gond lennék. Nagyon ugy érzem, hogy csak egy senkiként kezel akit irányithat de közben akármi van mindig én tervezek meg mindent. Kezd nagyon elegem lenni..
2022. jan. 30. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Normális.
2022. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális -e. Az viszont biztos, hogy nem tudtok kommunikálni, ennek viszont nincs jövője.
2022. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra kényelmetlen a kapcsolatotok, akkor ne erőltesd.

Itt nincs mit megbeszélni, ha eddig nem sikerült.

Lépj tovább... :,D

2022. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát ha már ez is ennyire zavar akkor érdemes elgondolkodni.

Mert most még csak "jajj a férfi büszkeség" van...de idővel ez átmegy erőszakosabb formába.És mindent bevet hogy neki legyen igaza.Idővel jönnek a büntetések is.Ha harcolsz az igazadért és nem tudja az adott dologban bebizonyítani szavakkal az igazát, akkor lezárja úgy hogy megbüntet. Én éltem ilyen nővel együtt.Sose lehetett igazam...mikor egyértelműen nekem volt igazam akkor sem, soha.Vagy sértődés volt vagy büntetés.A lényeg hogy mindig nekem kellett engedni.

2022. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Lehet hülyeségeket beszélsz.
2022. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Csak nekem tűnik tök gyerekesnek a kérdező hozzáállása?

Mi az, hogy nekem vagy neki van igaza? Műveltségi vetélkedőt rendeznek vagy mi?

Alapesetben együttélésnél el kell dönteni dolgokat, amit lehet így is, úgy is csinálni. Nem igazságot keresni.

2022. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!