Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába szeretjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába szeretjük egymást emiatt sosem leszünk együtt boldogok?

Figyelt kérdés

Kis városban élünk, mióta az eszemet tudom ismerjük egymást, de ez egy olyan hely, ahol amúgyis ismer mindenki mindenkit. 3 éve vagyunk együtt, szerintem minden nagyon jó köztünk, egyetlen dolog miatt szoktunk vitatkozni. Mindig is utáltam ebben a városban élni, már gyerekként is tudtam, hogy egyszer majd Pesten vagy Debrecenbe fogok élni, mindkét várost szeretem (szabolcsiak vagyunk). Ő viszont nem akar elköltözni, itt van vállalkozása a szüleinek, ahol ő is sokat besegít és alapból is szeret itt élni. Amikor összejöttünk is tudta, hogy el akarok innen menni és egy ideig úgy tűnt ő is, de már meg se próbál úgy tenni. Szerintem emiatt sose leszünk boldogok, mert ha itt maradunk akkor én leszek szomorú, ha viszont a kedvemért itt hagy mindent, ami neki fontos ő nem lesz boldog. Most lenne egy állás lehetőségem Pesten és nagyon szeretném elfogadni, de közben rettegek, hogy ez a kapcsolatunk végét fogja jelenteni. Akik voltak már hasonló helyzetben milyen döntést hoztatok? Később megbántad, hogy úgy döntöttél?

20/L


2022. jan. 30. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még fiatal vagy. Én felmennék Pestre, és nem adnám fel az életcélomat.
2022. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt, ilyen fiatalon, hagynám a francba (de amúgy öregen is). Lehúz, visszahúz. Mennék oda ahol úgy gondolom hogy dolgom van. Pasi meg majd lesz másik ott.
2022. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire vágyódsz másik városba, akkor menj, mert később meg fogod bánni, hogy nem tetted meg. De készülj fel arra is, hogy ez áldozatokkal fog járni és nem csak a kapcsolatodat illetően.

Született Budapestiként mondom, hogy amit elképzelsz Budapestről, az valószínűleg köszönő viszonyban sincs azzal, amit valójában tapasztalni fogsz. De a te életed, te döntésed kell, hogy legyen, próbáld ki és meglátod.

2022. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!