Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen gyakran van együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran van együtt a párjával?

Figyelt kérdés

Sajnos mi elég ritkán, pedig már két éve vagyunk együtt. Az elején nem panaszkodhattam efelől, hiszen volt, hogy heti 4-5 alkalommal is találkoztunk, és bőven megvolt a 3 együttlét is; azonban mostanra már jó, ha csak hétvégente látjuk egymást, és akkor is csak egyszer, nagyon ritkán kétszer szeretkezünk.

Hozzátenném, hogy én ezt nagyon kevesellem, valamint az is rosszul esik, hogy ő megelégszik azzal, ha csak heti 2 alkalommal látjuk egymást, mert az ő szavait idézve: “néha már sok vagyok neki”.

Nem élünk együtt, de mindössze 10 percre lakunk egymástól, mindketten dolgozunk, ugyanakkor a délutánjaink és estéink is szabadok.

18/L, a párom pedig 19/F



2022. jan. 30. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi az hogy "sok" vagy neki ????
2022. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mi hetente vagy kéthetente tudjuk a hétvégéket együtt tölteni. De közöttünk 600 km van. Abba a pár napba sűritünk mindent, de akkor napi 3 x4x együtt vagyunk.

Amikor 2 hetet volt itthon ünnepeknél akkor is napi szinten volt szex.

2022. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 év után már néha sok vagy neki, akkor ez a kapcsolat a végét járja.
2022. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A múlt héten mondtam el neki, hogy fáj a szívem, amiért nem tudunk egy teljes, péntektől-vasárnapig terjedő hétvégét kettesben tölteni, Ő pedig akkor közölte, hogy néha már úgy érzi, hogy sok belőlem.

Azt is mondta, hogy nem tudja miért érzi ezt, de ugyanakkor úgy gondolta, hogy el kell mondania nekem.

Rá egy napra mástól tudtam meg, hogy szeret és nem áll szándékában elhagyni, csak valamiért most ezt gondolta, és el kellett mondania nekem.

2022. jan. 30. 20:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
0. 18 év után.
2022. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy neki én vagyok az első kapcsolata, nekem pedig Ő a harmadik. :)
2022. jan. 30. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
10 percre laksz tőle és nem tudtok naponta vagy 2 naponta találkozni ?! Eza kapcsolat nem fog sokáig tartani.
2022. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, ez nem kapcsolat, de annak is már a vége felé jár. Rendezkedj be arra, hogy a találkozások is meg az együttlétek is inkább csak ritkulni fognak, mint sürüsödni.

Én is voltam 18 éves, elsö komoly kapcsolatban, de örültünk, ha láttuk egymást, szinte naponta találkoztunk, pedig nem laktunk közel egymáshoz. De megoldottuk.

A mostani párommal (összeköltözés elött) 1 órányira laktunk egymástól, de itt is minden egyes nap találkoztunk, ki se bírtuk volna egymás nélkül. Itt nem a kevés együttlét a probléma, hanem hogy 10 percre laktok egymástól és csak ennyire kiváncsi rád.

2022. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha a párom azt mondaná hogy kezdek sok lenni akkor elgondolkoznék azon, hogy miért is vagyok vele. 10 percre laktok egymástól, és 2 éves kapcsolatban sok egy hétvége? Akkor mi lenne vele ha együtt élnétek?

Lehet nehéz, de ki kéne ebből lépni.

2022. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondana a párom, akkor ajtóstul repülne kifelé! Ez a pasi nem szeret egyáltalán, némi haszna azért van belőled… az sem kizárt, ha már más is a képben van. Én biztos megmondanám neki, hogy mackó én nagyon szeretlek, de nekem ez nagyon kevés, amit nyújtasz. Folyamatosan szomorú vagyok és frusztrált emiatt. Értem én, hogy sok minden van az életedben, megértem tényleg. Azt is, hogy már nem vagyok annyira fontos, hogy nem vigyázol rám. Ez esetben kénytelen leszek én vigyázni magamra, de ahhoz te már nem kellesz! Szóval szerintem ne fáradj tovább azzal a heti két alkalommal sem, nekem is rengeteg elfoglaltságom van, jobbnál jobb programok. Segítsek összepakolni a maradék cuccodat? Csak azért, hogy ne hiányozzon!
2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!