Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire nyílsz meg elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyílsz meg elsőnek és később?

Figyelt kérdés

Kifejezetten az érdekel hogy mennyire vonod bele a másik félt abba, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel (ha rossz akkor elmondod miért, vagy úgy vagy vele inkább nem kevered bele, még később sem).


Én régen mindig kitárulkoztam, mert sajnos nagyon nem jó, nem könnyű a szüleimmel, mivel mindketten megőrültek szinte öregségükre. Anyámnak tönkrement az idegrendszere, kiszámíthatatlan, szorong, pánik beteg, súlyos paranoia, nem kezelteti magát. Apám meg elképesztő bunkó, szűk látókörű, nem jó vele még beszélgetni sem semmiről. Úgy voltam vele hogy majd a másik személy segít megküzdeni velük, kiáll mellettem, bízhatok benne... de mostmár inkább nem vonom bele a másikat, miért kellene neki is stresszelnie ilyeneken...

22 Lány



2022. jan. 30. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell titkolózni!

De terhet rakni a vállára se kell!

2022. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire. Ő hozzám tartozik, nem a szüleimhez.
2022. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 3 hónap után beszélgettünk a családi dolgokról, akkor ő is én is elmeséltünk egymásnak mindent. Annyiból jó hogy tudunk a dolgokról, hogy tudjuk egymást támogatni. Pl mikor az apjához kellett menni látógatóba 3 év kihagyás után.
2022. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy jó tanács....Próbálj meg saját magadba kapaszkodni, magadat erősíteni!


Ne mástól várd a segítséget, mert az könnyen csalódáshoz vezethet. Saját tapasztalatból beszélek. Természetesen ha valakivel kapcsolatban úgy érzed, megnyílhatsz előtte, tedd azt, de bunkók kezébe lehetőleg ne adj hatalmat!

2022. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mindenhol nehezen nyílok meg, majd idővel oldódok, le kell csekkolnom, hogy kivel mit-hogyan érdemes, de általában mégis mindig szívok.
2022. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nyitott vagyok. Nem érzem úgy, hogy nagyokat kellene hallgatnom az életemről, úgysem tud vele senki visszaélni, mert elég bolhaszaros infók ezek. Ha kérdezik, elmondok kb bármit, ha nem, akkor csak azt, ami eszembe jut és amit nem érzek túl tolakodónak.


Az igazi titkaim nem ilyen tárgyi dolgok és nem is múltbeli emlékek, hanem a fejemben lévő érzelmek, félelmek, álmok, amiket gyakran a barátaim sem tudnak. A párom már nagyjából tudja őket, de sok dolog csak bennem létezik.

2022. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!