Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne csinálnom? Menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom? Menjek vissza hozzá ?

Figyelt kérdés

3éves kapcsolatot szakítottam meg, mert túl sok lett a munka,egyetem mellé

Igazából szeretem őt mint ember és tudom hogy ez normális ha már 3év után munka és suli mellett nem úgy érzek iránta... Jó érzés most szabadnak lenni, de közben ott van bennem hogy igazából mindent megkaptam tőle és talán ezt is megtudtuk volna beszélni...

Ő szeret engem és másfél hónap után is ír nekem és totál kivan szegény

Sajnálom is de szeretem is... Ha egyedül vagyok sokat gondolok rá. jó lett volna vele leélni az életem, kicsit össze vagyok zavarodva bármenniyre jó egyedül is de vele is jó lenne ahhhhh pls help


23



2022. jan. 31. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem volt különösebb kiváltó ok, csak annyi ,hogy túl sok energia volt már ez az egész, neki 1 munkahelye van, elég jól megy neki és munkaután jobban ráér mint én, több törödést igényelt stb
2022. jan. 31. 13:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A francot vagy te egyetemista vagy, mikor írni sem tudsz. Az egyetemre át kell menni a magyar érettségin, ami neked nem erősséged.
2022. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem tudod elfelejteni, adjatok neki még egy esélyt. De semmiképp se "hülyítsd", vagyis hogy újra közel kerültök és ismét ellököd magadtól.
2022. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeséget csináltál.
2022. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval sajnálatból mennél vissza? Lol.
2022. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2, köszönöm

3, a lényeget megragadtad, köszi a válaszod!

4, Az a helyzet, hogy szerintem, ha eltudnám végérvényesen "lökni" és többet nem írna, valszeg tovább tudnék lépni. Egy szép emlék nekem minden vele együtt töltött idő. Remek ember, jó lélek, tudom ,hogy most magányos és tudom mennyire szeret, de olyan embert kell találnia, aki jobban értékeli mint én. Mert mint ahogy ti is látjátok nekem ez most nem megy. Valamiért szeretnék egyedül lenni, szabad lenni.. Nem csaltam meg, nem vágyok másra, csak mennem kell.

Ő sok mindent letett az asztalra nekem/nekünk talán ezért is fáj és persze még én is ragaszkodok vagy megszokásból vagy nem tudom... Szeretem mint embert, de mint párkapcsolat, nekem már nem megy.

5, Lehet mminden második nap ezen agyalok ha nem is egésznap de bevillan ,hogy igazából a gond velem van és nem vele.. nem tudom őt értékelni eléggé és szeretnék önmagammal foglalkozni. Szerintem ez nem bűn és nem olyan egyedi eset.. Még is megszakad miatta a szívem.


Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 31. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szimplán az egyetem meg munka miatt ki tudtad őt dobni, akkor nem ő az igazi. (Valószínűleg csak a megszokás miatt hiányzik.) Egy egészséges párkapcsolatnak pont az lenne a lényege, hogy segítitek egymást nehéz időszakokban, ott vagytok egymásnak, és normál esetben nem szabadna tehernek érezned, ha valóban szerelmes vagy és/vagy szereted. Én pl. páromat sosem dobtam ki csak azért, mert éppen stresszesebb volt az életem és kevesebb lett a szabadidőm, mert szerelmes vagyok belé és fontos része az életemnek. Én pont, hogy tőle kapok plusz energiát a szürke mindennapokon. Ha neked ez nincs meg, akkor inkább hagyd őt, hogy továbblépjen.
2022. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!