Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önmagával elégedetlen (kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagával elégedetlen (kicsit meghízott az utóbbi pár hónapban) nővel mit lehet kezdeni, hogy ne menjen ez az egész a kapcsolat rovására?

Figyelt kérdés

Az elején 5 kilóval volt soványabb (5 hónapos kapcsolat). Minimálisan látszik rajta ez a felesleg, de pont még az a szexi kategória (170cm 70kg)

Hiába mondom neki minden alkalommal, hogy nekem tetszik és semmi gond nincs vele, nem hajlandó elfogadni.

Mára már odáig jutottunk, hogy nem érhetek a hasához semmilyen formában, szexelni csak sötében és egy pózban (csak hátulról) engedni, hogy ne lássam milyen "dagadt".

Ezt nem mindig mondja ki szó szerint, de ahogy szeretnék pózt váltani jönnek a kifogások miért ne tegyem. Korábban kb. csak fejen állva nem szexeltünk, most meg már csak hason fekve engedi (nem kutyába, hanem kizárólag hason).

Összebújni nem lehet mert dagadt és biztos nyomni fog, megölelni hátulról nem lehet mert akkor érzem a dagadt hasát stb.

Nyilván súlyos önképzavara van, amivel már nem tudok mit kezdeni. Hiába éreztetem vele millió módon hogy én így is szeretem és kívánom, mintha a falnak beszélnék.

Érezem, hogy ezt így nem bírom már sokáig. Minden másban passzolunk, az 5 hónap alatt még csak nem is vitáztunk, tiszteljük szeretjük egymást. 30+ évesek vagyunk.



(hozzáteszem az egész élete a diétázásról szólt, nagyon hajlamos az elhízásra és a korábbi kapcsolataiban sokszor érték atrocitások a testalkata végett)


2022. jan. 31. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"és a korábbi kapcsolataiban sokszor érték atrocitások a testalkata végett)"

Igen, így tették tönkre az önbizalmát.Sok a gyökér, bunkó ember. Itt is. Szakember kellene neki, de ez hosszú folyamat lesz. Kérdés, hogy ő akarja-e ezt vagy sem. És te kitartanál-e mellette, amíg rendbe jön.

2022. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te ennél többet nem igazán tudsz tenni az ügy érdekében. neki magának kell megszeretnei magát ahhoz, hogy ő is szeretni tudjon.
2022. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!