Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki folyamatosan reklama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan reklamal elegedetlenkedik azzal tonkreteheti a kapcsolatjat?

Figyelt kérdés
Peldaul a no a ferfinak, hogy na nem irtal, nem hivtal, nem lajkoltad a kepem..miert nem igy, miert nem ugy ..es stb ? Es egy kisse megromlott hazassagban, ahol nincs gyerek es a ferfi kulfoldon van, abban az esetben is eltavolithatja a ferfit, aki mar valasra is adhatja a fejet?
2019. márc. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogy egymás nem lájkolása valóok. Legalább még nem szaporodtak. Édesfaxom...
2019. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős, exem pl. amiatt elégedetlenkedett 18+ -os csajként, hogy nem raktam ki azt FB-re, hogy kapcsolatban vagyunk.


Nevetséges.

2019. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

persze.. ne viccelj. egyik exemmel emiatt lett vége. amúgy mindketten nagyon szerelmesek voltunk, hihetetlenül jó volt a szex is, nagyon jókat beszélgettünk.. de sajnos a folyamatos sárkánykodásával tönkre tett mindent.

miért csak akkor kap virágot ha valentin nap van?

miért csak egy szálat kapott miért nem egy csokrot?

tegnap miért nem volt szex? ma meg miért volt túl sok?

miért nem írtál? miért írsz amikor tudod, hogy a barátaimmal vagyok? stb. :D még sorolhatnám de szerintem értesz

2019. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Hát akkor fel is bontom az eljegyzésem, mert a vőlegényem nem lájkolta a legutóbbi Facebook posztomat :D


Viccet félretéve, a folytonos elégedetlenkedés valóban tönkre teheti, és általában tönkre is teszi a kapcsolatokat, ahogy az előző hozzászólók tapasztalata is ezt bizonyítja. Én első körben átbeszélném ezeket a dolgokat, mert valamilyen oka van a folytonos elégedetlenkedésnek, reklamációnak.

2019. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!